Smok Wawelski odwiedzi Gdańsk

14 Maj

Zaskakującą opowieść o legendarnym smoku poznają najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Gdańsk. W najbliższą sobotę 19 maja podczas bezpłatnego spotkania teatralnego mali widzowie obejrzą nową wersję historii z elementami ekologicznymi. Wstęp bezpłatny!

W legendzie o smoku wawelskim, opowiedzianej z przymrużeniem oka, wszystko może się zdarzyć. Przekonają się o tym dzieci, które 19 maja zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk.

Podczas przedstawienia pt. „Smok wawelski” mali widzowie poznają nową wersję legendy o stworze zamieszkującym niegdyś podnóże wzgórza wawelskiego. Spektakl zawiera elementy edukacyjno-ekologiczne, a dialogi bohaterów są oparte na prostym, rymowanym tekście oraz zawierają wpadające w ucho piosenki. Budowane na oczach widzów dekoracje, szybkie zwroty akcji, niekonwencjonalne lalki oraz częste interakcje aktorów z widownią zapewnią maluchom świetną zabawę oraz pobudzą ich wyobraźnię.

Teatrzyk pt. „Smok wawelski” odbędzie się 19 maja w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Spektakl będzie odegrany 3-krotnie o 13:00, 15:00 oraz 17:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.