Przemiany w KOKOPI*

7 Wrz

Każdy z nas marzy o zgrabnej sylwetce i jędrnym ciele. Co zrobić kiedy sama dieta i ćwiczenia nie przynoszą wymarzonych rezultatów? Kosmetolodzy KOKOPI MEDI SPA proponują zabieg, który przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej, a jednocześnie pojędrnia skórę ciała­ – Medbeauty Contour. To jedno z bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń do redukcji nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Łączy ono kilka technologii dla uzyskania jak najlepszych efektów.

Zabieg rozpoczynamy od zastosowania tzw. zimnego lasera, pod jego wpływem komórki tłuszczowe tracą swój kształt, i duży procent zawartych w nich trójglicerydów (tłuszczu) wydostaje się na zewnątrz do przestrzeni międzykomórkowych. Proces ten można porównać do zmian zachodzących w owocach winogron w czasie ich suszenia. Kolejny etap to kawitacja ultradźwiękowa – czyli trwałe niszczenie komórek tłuszczowych. Polega na rozerwaniu błon komórkowych adipocytów, co powoduje ich trwałe zniszczenie. Zawarty w nich tłuszcz w postaci trójglicerydów transportowany jest do wątroby, gdzie następuje ich rozkład w wyniku procesów metabolicznych. Następny etap to masaż próżniowy, jest to bardzo efektywny drenaż, który umożliwia sprawniejsze odprowadzenie uwolnionych trójglicerydów Ostatnim etapem jest zastosowanie fal radiowych (RF) i światła lasera w podczerwieni. RF wpływa na ujędrnianie tkanki poprzez remodelowanie włókien kolagenowych. Laser podczerwony stymuluje znajdujące się w skórze właściwej fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny  – mówi Iwona Kowalska, właścicielka KOKOPI MEDI SPA.

MedBeauty Contour

Aby udowodnić skuteczność zabiegu, wspólnie z firmą Efekt Centrum Dietetyczne, zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania była seria 5 zabiegów Medbeauty Contour. Uczestnicy zostali poddani badaniom I analizie składu ciała oraz otrzymali indywidualny plan diety w celu utrzymania osiągniętych rezultatów pozabiegowych – dodaje.

Projekt PRZEMIANY KOKOPI – podsumowanie:

Pan Marcin

5.08.15  Zabieg 1: Klatka: 143 cm, Talia:149 cm, Brzuch: 151 cm
10.08.15 Zabieg 3: Klatka: 141 cm, Talia:148 cm, Brzuch: 149 cm
13.08.15 Zabieg 5: Klatka: 137 cm, Talia:144 cm, Brzuch: 147 cm

Utrata całkowita w obszarze ciała:
Klatka piersiowa: 6 cm
Talia: 5 cm
Brzuch: 4 cm

KOKOPI MEDI SPA:  5 cm w obwodach , 6 kg mniej, ruszona limfa = lekkie nogi. Obrzęk ciała zmniejszył się, ­usunął się nadmiar wody z organizmu, gdy waga spadła ­ wzrosła ruchliwość pacjenta,  skóra stała się bardziej elastyczna, ogasły czerwone rozstępy.

Fantastyczna obsługa, pełen relaks i odpoczynek podczas zabiegów, fachowe doradztwo, opieka merytoryczna po zabiegach. O CENTRUM DIETETYKI. Współpraca z dietetykiem przyniosła oczekiwane rezultaty, jem  mniej ale nie jestem głodny. Posiłki ustawiono tak, abym miał energię i mniejsze łaknienie na słodycze. Założenia są, że w każdym miesiącu schudnę 4 kg. W pierwszym schudłem 6 kg. Kontakt on­line z opiekunem prowadzącym. Na spotkaniu wykonano analizę składu ciała.  Bardzo miła atmosfera podczas spotkania, wywiad i diagnostyka dietetyczna pozwoliły dopasować program do  mojego stylu i tempa życia . Konsultacje dietetyczne drogą mailową – chwali przemianę w KOKOPI MEDI SPA Pan Marcin.

Pani Dominika (foto przed zabiegiem)

przed zabiegiem

03.08.15 Po 1 zabiegu; Partia ciała: brzuch i boczki: Utrata 1 cm w obwodzie ciała (95 cm na 94 cm)
10.08.15 Po 3 zabiegu; Partia ciała: brzuch i boczki: Utrata 3 cm w obwodzie ciała (94 cm na 91 cm)
17.08.15 Po 5 zabiegu; Partia ciała: brzuch i boczki: Utrata 3 cm w obwodzie ciała (91 cm na 88 cm)

po
Pani Dominika po zabiegu

 

Całkowita utrata to 7 cm, po 5 zabiegach wyszczuplających.

Dzięki serii zabiegów z urządzeniem MedBeauty Contour straciłam w talii aż 7 cm! Wcześniej stosowałam dietę, ćwiczyłam ale niestety po urodzeniu dziecka nie mogłam pozbyć się zbędnych centymetrów w pasie. Nie spodziewałam się aż tak spektakularnego efektu! Odzyskałam pewność siebie i dużo lepiej czuję się we własnym ciele. Do tego zabiegi są naprawdę przyjemne i po każdym z nich wychodziłam odprężona i uśmiechnięta. Polecam gorąco zabiegi z urządzeniem MedBeauty Contour w KOKOPI MEDI SPA –  mówi  zadowolona ze swojej przemiany Pani Dominika.

Gratulujemy!!!

Drodzy Państwo! Salon KOKOPI Medi–Spa został nominowany do konkursu Dziennika Bałtyckiego „Mistrzowie Urody”. Jeśli sądzicie że zasługujemy na Wasz głos, można oddać go wysyłając SMS-a o treści MUS.30 na numer 72355, będzie nam niezmiernie miło. Koszt SMS-a to 2,46 z VAT Konkurs trwa do 30.09.2015. Z góry dziękujemy – zachęcają do głosowania właściciele KOKOPI Medi–Spa.

                            >>ZOBACZ TAKŻE: Kokopi Medi-Spa. Bo liczy się jakość<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.