Piękne suknie ślubne w scenerii Dworu Oliwskiego

21 Maj
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Print this page

23 maja (piątek) w eleganckim Dworze Oliwskim w Gdańsku odbędzie się spektakularna sesja zdjęciowa do kampanii reklamowej kolekcji sukien ślubnych Marietta Mariage na sezon 2014/2015. Przepiękna sceneria, doświadczony zespół ludzi, najwyższy poziom przygotowań, perfekcyjna organizacja i prestiżowi partnerzy z całej Polski z pewnością zagwarantują wyśmienity efekt końcowy całego wydarzenia.  Eliza Michalczyk to modelka, która swoją twarzą firmuje kolekcję.

Firma Marietta Mariage pochodzi z Gdyni i od wielu lat prężnie działa na rynku ogólnopolskim i europejskim. Cieszy się ogromną popularnością wśród przyszłych panien młodych. Współpracuje z salonami mody ślubnej w całej Polsce, a także eksportuje swoje suknie do innych krajów europejskich oraz Stanów Zjednoczonych.

Fot.  Robert Ryncarz
Fot. Robert Ryncarz

To modowe wydarzenie wspierać będzie wiele prestiżowych marek i przedsiębiorców. Przy sesji zdjęciowej zaangażowane są zarówno firmy z Trójmiasta, jak i działające na terenie całej Polski. Za wizaż modelek i modeli będzie odpowiedzialna mistrzyni makijażu Marta Miazga, natomiast o fryzury zadbają styliści z salonu iDermacell. Patronami medialnymi kampanii są m.in. magazyny Dolce Vita, Prestiż, Wedding i my3miasto.pl .

Fot.  Robert Ryncarz
Fot. Robert Ryncarz

Wkrótce o sukniach ślubnych Marietta Mariage zrobi się naprawdę głośno. Już niedługo będzie można obejrzeć spot reklamowy Marietta Mariage oraz teledysk ukazujący kulisy z planu sesji zdjęciowej w Dworze Oliwskim. To wszystko będzie dostępne na stronie internetowej.
Zapraszamy również do śledzenia na bieżąco fanpage Marietta Mariage, gdzie pojawią się pierwsze relacje z backstage’u sesji zdjęciowej.

plaka
Źródło: informacja prasowa

 

 

One Reply to “Piękne suknie ślubne w scenerii Dworu Oliwskiego”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.