Odbierz bezpłatną opaskę odblaskową i świeć przykładem!

30 Paź

W najbliższą niedzielę 4 listopada maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Gdańsk wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Wstęp bezpłatny.

Jesień i związane z nią krótsze dni są dobrym momentem na przypomnienie dzieciom zasad bezpieczeństwa na drodze. Organizowane 4 listopada wydarzenie pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo najmłodszych w drodze do szkoły oraz po zmroku, a wszystko to w formie zabaw, konkursów i interaktywnych gier.

Kolejna odsłona akcji „Odblaskowi.pl” w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk pozwoli maluchom na poszerzenie wiedzy poprzez edukacyjne zabawy. Zajęcia dla dzieci w różnym wieku będą uczyć o zasadach bezpieczeństwa na ulicach, które przydadzą się w drodze do szkoły i podczas powrotów do domu po zmroku. Dzieci będą poznawać znaki drogowe, dowiedzą się, jak prawidłowo przechodzić przez ulicę oraz czego należy unikać podczas spacerów w pobliżu trasy o natężonym ruchu. Wszystko to w formie interaktywnych gier, wesołych zabaw i konkursów z nagrodami, które z pewnością zainteresują małych gości centrum.

Uczestnicy akcji otrzymają kolorowe opaski odblaskowe, które zwiększą ich widoczność na drodze i pozwolą uniknąć wypadków, a do tego będą ciekawym gadżetem. Na uczestników konkursów czekają również odblaskowe naklejki, breloki, czapki, chusty, worki czy kamizelki. Rodzice odwiedzający stoiska będą mogli odebrać materiały informacyjne.

Akcja „Odblaskowi.pl” odbędzie się 4 listopadaw Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Zajęcia będą prowadzone od godz. 11.00 do 17.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.