Horoskop 26.02.–04.03.

26 Lut

Wago, nie daj się wykorzystywać. Koziorożcu, pokorne cielę – dwie matki ssie. A co czeka pozostałe znaki Zodiaku? Przekonajcie się.

BARAN 21.03. – 20.04.

Nie wykonasz nic z tego, co zaplanowałeś. Ogarną Cię zniechęcenie i niemoc, nie do opanowania. Nie próbuj tego pokonać, tylko przeczekaj i dopiero za kilka dni ponownie weź się za planowane wcześniej obowiązki. Tym razem będzie dobrze.

BYK 21.04. – 21.05.

Nie zawsze chodzenie własnymi ścieżkami z dala od ludzi, to dobre rozwiązanie. Czasem warto przepracować, przegadać wątpliwości z osobami myślącymi podobnie do Ciebie. Gra do wspólnej bramki, to często gwarancja wygranego „meczu”.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Uciekanie przed decyzją nie ochroni Cię przed podjęciem nieuniknionych działań. Co z tego, że ich nie lubisz? Im szybciej się za to weźmiesz, tym szybciej skończysz. Może nawet polubisz?

RAK 22.06. – 22.07.

To jeszcze nie wiosna, a Ty planujesz grill z przyjaciółmi? Zabawa, rozrywki, imprezy pochłaniają Cię bez reszty, podczas gdy zaległości rosną… Weź się ogarnij i zacznij rozsądniej planować czas, bo obudzisz się z ręką w nocniku.

LEW 23.07. – 22.08.

Powiedz głośno, co sądzisz o zachowaniach Twoich współpracowników. Milczenie oznacza zgodę na ich nielojalność, a Ty masz na ten temat zupełnie inne zdanie. Nie bój się stanąć po drugiej stronie „barykady”.

PANNA 23.08. – 22.09.

Staniesz przed szansą ułożenia sobie życia z osobą, która robi na Tobie dobre wrażenie. Zanim jednak dasz się ponieść emocjom, na zimno oceń, czy we dwoje jest wam „po drodze”. Tym razem dopuść do głosu przede wszystkim rozsądek.

WAGA 23.09. – 22.10.

Nie możesz stale godzić się na wykorzystywanie przez osobę, za którą robisz praktycznie wszystko. To już nie pomoc ale wyzysk. Nie zgadzaj się na krycie kogoś, kto bezczelnie Cię obarcza swoimi obowiązkami.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Ktoś będzie chciał obarczyć Cię odpowiedzialnością za sytuację, na którą nie miałeś żadnego wpływu. Nie spuszczaj głowy, tylko prosto w oczy powiedz to, co ktoś powinien usłyszeć już dawno: to KONIEC !…a dla Ciebie początek nowego życia.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Spędzisz sympatyczny czas z osobą, którą do tej pory omijałeś z daleka. Przeżyjesz zaskoczenie, bo okaże się, że doskonale się rozumiecie i nawet podobnie oceniacie sytuację. Dziwne, jak ludzie się zmieniają…

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Czasem warto posłuchać innych, bardziej doświadczonych i mądrzejszych. Dzięki większej pokorze jest szansa, by uniknąć problemów, które zbliżają się wielkimi krokami. Możesz wyjść na prostą.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Zły nastrój i irytacja będą Ci towarzyszyły tak długo, dopóki na spokojnie nie ocenisz sytuacji. Zamiast użalać się nad sobą, pomyśl jak i z kim wybrnąć z kłopotów. Trzeba dać z siebie więcej po prostu…

RYBY 19.02. – 20.03.

Możesz z optymizmem patrzeć w przyszłość. Twoje dotychczasowe, konsekwentne poczynania teraz dadzą rezultaty. Mimo zimy, u Ciebie własnie rozpoczynają się żniwa. Zasłużyłaś na bogate plony. Brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.