Horoskop 19.11. – 25.11.

19 Lis

Rybko, nie samą miłością człowiek żyje. Panno, nikt nie ma monopolu na rację. Co czeka pozostałe znaki w nowym tygodniu? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Zaczynasz przesadzać z szukaniem sobie problemów. Zamiast cieszyć się każdym dniem przeżytym bez kłopotów, Ty doszukujesz się chorób, nieszczęść, pecha…Nie prowokuj losu i daj rodzinie odpocząć od zamartwiania się Tobą.

BYK 21.04. – 21.05.

Ktoś złożył Ci obietnicę, z której do dziś się nie wywiązał. Nie miej skrupułów, by przypomnieć o zobowiązaniu, bo na tę gratyfikację pracowałeś zbyt długo, by uległa przedawnieniu. Ktoś w natłoku spraw po prostu mógł zapomnieć.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Możesz marzyć i planować, bo sprzyjają temu czas, zawartość portfela i Twój dobry nastrój. Wykorzystaj czas, który sprzyja Tobie i Twoim planom. Fortuna kołem się toczy i nigdy nie wiadomo, jak długo będziesz na fali wznoszącej.

RAK 22.06. – 22.07.

Podjąłeś się załatwienia spraw, które Cię przerastają. Nie śpisz po nocach, bo wiesz, że im nie podołasz. Nie ma sensu dłużej zwlekać: spójrz prawdzie w oczy i głośno przyznaj się do porażki. Będzie Ci wybaczone.

LEW 23.07. – 22.08.

Nie słuchaj „dobrych” rad osób, które może dobrze Ci życzą ale nie mają pojęcie o problemie, z który właśnie się mierzysz. Zasięgnij porady fachowców, zastosuj do ich poleceń, a wkrótce zapomnisz, że w ogóle miałeś kłopoty.

PANNA 23.08. – 22.09.

Zamiast oburzać się na dobre rady przyjaciół, zastanów się, czy przypadkiem to nie one mają rację? Twój sposób na życie od dłuższego czasu budzi niepokój Twoich bliskich więc pozwól, by Ci pomogli pokonać problem.

WAGA 23.09. – 22.10.

Nie daj sobie wmówić, że wszystkie problemy, to Twoja wina. Nie jesteś „święta”, jednak nikt nie może negować Twojej dobrej woli. Każdy popełnia jakieś błędy, a za swoje, nikogo nie krzywdząc, konsekwencje ponosisz głównie Ty.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Musisz uporać się z własnymi słabościami i spojrzeć na siebie krytycznie. Czy rzeczywiście ktoś próbuje Cię z premedytacja wykorzystywać, czy też Ty niewłaściwie oceniasz sytuację? Chyba już czas zmierzyć się z własnym egoizmem.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nawet jeżeli wszyscy dookoła stwierdzą, że nie masz racji, twardo broń swojego zdania. Opinia, którą reprezentujesz, jest jedynie słuszna i nikt nie ma prawa jej podważać. W krótkim czasie okaże się, że wszyscy się mylili.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Droga na skróty połączona z kłamstwem, przeważnie źle się kończy. Zamiast kluczyć, kombinować i próbować obejść przepisy, zrób wszystko poprawnie i zgodnie z literą prawa. Nie unikniesz odpowiedzialności.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Czeka Cię ważny czas. Nawet jeżeli pojawią się przeszkody, od Ciebie będzie zależało, jak je pokonasz. Nadszedł czas zbierania plonów Twojej lojalności i szczerości. Sam sobie odpowiesz czego możesz oczekiwać, bo nikt lepiej niż Ty nie zna sytuacji.

RYBY 19.02. – 20.03.

Miłość to piękny stan. Tylko pozazdrościć Ci powodzenia w tej sferze życia, jednak z czegoś żyć trzeba. Zapominasz o obowiązkach, pracy i potrzebach bliskich Ci osób, bo…kochasz. Wróć na ziemię, bo wkrótce zobaczysz jak wygląda piekło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.