Horoskop 18.03. – 24.03.

18 Mar

Co gwiazdy w tym tygodniu wróżą Bykowi, co radzą Lwom, a na co zwracają uwagę Wodnikom? Zobaczcie, co Wam przyniesie los!

BARAN 21.03. – 19.04.
Gwiazdy są teraz bardzo dla Ciebie przychylne. Wszystko, czego dotkniesz, zamieni się w złoto. Śmiało realizuj marzenia: teraz albo nigdy . Rzeczy pozornie nierealne staną się faktem.

BYK 20.04. – 20.05.
Jeżeli uważasz, że masz przyjaciół i możesz na nich liczyć, to się mylisz. W trudnej sytuacji okazać się może, że masz za sobą tylko ludzi, którzy byli przez Ciebie lekceważeni. Skoryguj swoje postępowanie, póki nie jest za późno.

BLIŹNIĘTA 21.05. – 21.06.
Tchórzysz w sprawach, które wymagają podjęcia „męskiej” decyzji. Nie uciekaj przed odpowiedzialnością za czyny, które są efektem Twojego zachowania. Twoje fatalne wybory okazały się chybione i trzeba ponieść za to konsekwencje.

RAK 22.06. – 22.07.
Czeka Cię wielkie uczucie, którego wcale się nie spodziewasz. Okaże się, że spotkałeś właśnie osobę, z którą spędzisz długi, cudowny czas.

LEW 23.07. – 22.08.
Kieruje Tobą zawiść. To paskudne uczucie i nie zbudujesz na nim niczego dobrego. Staraj się podnieść swoje kwalifikacje, a zyskasz poparcie szefa. Konkurencja nie będzie wtedy dla Ciebie żadnym problemem.

PANNA 23.08. – 22.09.
Nie bierz na siebie za wielu obowiązków. Łapanie wszystkich okazji i robót, nie dadzą oczekiwanych rezultatów. Sukcesywnie realizuj plany i niczego na siłę nie przyspieszaj.

WAGA 23.09. – 22.10.
Musisz wziąć się w garść. Zbytnio sobie pobłażasz. Pewnych obowiązków nie uda Ci się przerzucić na kogoś innego. Nie zapominaj, ze sam sobie wziąłeś je na siebie.

SKORPION 23.10. – 21.11.
Nie ufaj fałszywym doradcom. Prawdziwy przyjaciel pomoże, a nie tylko daje rady. Nie sztuka dyktować „cudowne” rozwiązania ale stanąć obok i murem bronić bliskiej osoby.

STRZELEC 22.11. – 21.12.
Odrzuć wszystkie problemy, które nie dotyczą bezpośrednio Ciebie lub Twoich bliskich. Nie zajmuj się cudzymi sprawami, bo nikt nigdy nie odwzajemni Twoich starań. Czas myśleć o sobie.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.
Rozpiera Cię energia. Wykorzystaj ją tym razem nie tylko na siłowni czy w basenie ale do wiosennych porządków. Rozejrzyj się dookoła: za chwile śmieci zasypią Twój dom, a przez okna nic nie będzie widać.

WODNIK 20.01. – 18.02.
Uważnie zapamiętuj i analizuj sny. Każdy symboliczny sen – coś znaczy i stanowi zapowiedź przyszłych wydarzeń. Myśl pozytywnie, a znajdzie to odzwierciedlenie w realnym życiu.

RYBY 19.02. – 20.03.
Nowe pomysły Twojego partnera chociaż wydają się nierealne, okażą się zupełnie rzeczywiste. Podejdź do nich z ostrożnością ale nie wykluczaj realizacji. Razem może Wam się wszystko udać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.