Horoskop 17.12. – 23.12.

17 Gru

Panno. Nie kręć nosem na pracę, szanuj to, co masz, albo zmień. Samo marudzenie nic nie da. Strzelcu, nie od razu Kraków zbudowano. Zastosuj metodę małych kroków, a sukces przyjdzie sam. Rybo, weź się za siebie. Trochę sportu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a na wiosnę utrata kilogramów będzie jak znalazł… A co gwiazdy wróżą pozostałym znaków? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Ponoszą Cię nerwy i nie panujesz nad słowami. Zduś w zarodku złość i emocje. Na spokojnie oceń sytuację i „zabij” przeciwnika argumentami. Nic nie zdziałasz działając impulsywnie i kierując się chęcią zemsty.

BYK 21.04. – 21.05.

Nie samą pracą człowiek żyje, zwłaszcza, że zasłużyłeś sobie na relaks. Są wymierne efekty Twojego zawodowego wysiłku i masz prawo odetchnąć. Masaż, długi spacer, lub dobry drink w miłym towarzystwie dobrze Ci zrobią.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Masz ochotę na mały „skok w bok”? Każdy lubi poflirtować i poszaleć, Ty jednak szykujesz się do kroku, który może być brzemienny w skutkach. Nie warto, a skutki mogą przerosnąć Twoje najśmielsze oczekiwania.

RAK 22.06. – 22.07.

Zadbaj o stan swojego zdrowia. Nie możesz pewnych ewidentnych objawów tłumaczyć zmęczeniem. Wybierz się do lekarza i poproś o skierowanie na podstawowe badania, póki nie jest za późno.

LEW 23.07. – 22.08.

Znowu knujesz, manipulujesz i próbujesz intrygować. Nie jesteś w tym dobry i efekty Twoich działań są opłakane. Chcesz kogoś ukarać, a największym przegranym będziesz Ty. Zmień taktykę.

PANNA 23.08. – 22.09.

Nie lubisz obecnego zajęcia i uważasz, że jest poniżej twoich możliwości. Zamiast narzekać i kręcić nosem, albo poszukaj nowej, bardziej ambitnej pracy, albo przestań marudzić, bo możesz stracić i tę posadę.

WAGA 23.09. – 22.10.

Podpiszesz umowę, na co od dawna czekałaś. Zakończysz w ten sposób sprawę, która spędzała Ci sen z oczu. Masz powód do świętowania. Najlepiej zaproś przyjaciół na drinka lub dobrą kolację.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Harmonia, spokój, równowaga są Ci teraz najbardziej potrzebne. Zamiast cieszyć się, że w końcu osiągasz wymarzoną stabilizację i możesz spokojnie spać, Ty rzucasz się i denerwujesz. Przystopuj, bo jesteś męczący dla otoczenia.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Sukces rzadko przychodzi nagle i bez zaangażowania. Nie gorączkuj się więc, niczego na siłę nie przyspieszaj. Spokój, konsekwencja, cierpliwość muszą przynieść rezultaty. Dlatego odważnie i bez napięcia czekaj na rozwój wypadków.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Miłością żyć chciałby każdy. Jednak oprócz latania w chmurach, trzeba coś jeść i w coś się ubrać, nie mówiąc o bieżących opłatach. Zdajesz się o tym zapominać. Zejdź na ziemię i zacznij logicznie postępować.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Nadchodzący świąteczny czas powoduje u Ciebie nostalgię i smutek. Chciałbyś otoczyć się osobami najbliższymi, którym ufasz i możesz liczyć na ich wsparcie. Uwierz jednak, że masz wokół siebie ludzi życzliwych i dobrych, mimo, że formalnie nie są rodziną. Uwierz w ich dobre serca.

RYBY 19.02. – 20.03.

Nie możesz patrzeć na siebie? Lustro nie kłamie. Przybyło Ci kilogramów, zero kondycji, ani śladu po „kaloryferze” i bicepsach. Weź się za siebie i ruszaj w kierunku siłowni. Basen też nie zaszkodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.