Horoskop 17.09. – 23.09.

16 Wrz

Rybko, kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Raku, nie można wszystkiego traktować z przymrużeniem oka. A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Podróż, której nie chciałeś i nie planowałeś, okaże się atrakcyjna i ekscytująca. Spotkasz osobę, z którą zaczniesz wspólną podróż przez życie lub co najmniej dookoła świata. Tylko pozazdrościć…

BYK 21.04. – 21.05.

Uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy. Rozpierają Cię wiara i nadzieja. I słusznie, bo czas leczy rany i dasz sobie radę doskonale! „Nowe” tym razem okaże się początkiem „lepszego”. Śmiało do przodu!

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Czas to pieniądz, a Tobie od dłuższego czasu przecieka przez palce. Niczego co zaczynasz, nie kończysz, obietnic nie dotrzymujesz, jesteś niesolidny i niesłowny. Wszystko wskazuje na to, że nadchodzi czas zapłaty. Zaboli mocno!

RAK 22.06. – 22.07.

Zabawianie ludzi, rozśmieszanie ich, błyskotliwy humor – to bez wątpienia Twoje zalety. Jednak czas zacząć poważnie myśleć i zapewnić bliskim nie tylko zabawę ale także bezpieczeństwo finansowe.

LEW 23.07. – 22.08.

Troskliwością i empatią zyskasz wdzięczność ludzi, którzy do tej pory Cię nie doceniali. Udzielając pomocy, okażesz serce, a dobro wraca. Niespodziewanie zyskasz przyjaciół na dobre i na złe.

PANNA 23.08. – 22.09.

Nie udawaj silniejszej, niż jesteś. Twój brak formy widzą wszyscy, tylko przez grzeczność tego nie mówią. Weź się za siebie, zacznij brać leki, szanuj zdrowie i siły, bo droga, która idziesz, prowadzi donikąd.

WAGA 23.09. – 22.10.

Rozważny i romantyczny? Chcesz zrobić wrażenie na swoim partnerze, ale nie uda Ci się długo ukrywać swojego prawdziwego oblicza. Zdobądź się na szczerość albo zmień się naprawdę.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Czas, na który zawsze czekałeś, trwa…Wykorzystaj go do maksimum ale nie trać zdrowego rozsądku. Trzeźwe spojrzenie przyda się do właściwej oceny sytuacji i wyborów Twojej przyszłości.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie martw się bez powodu. Twoje przeczucia nie zawsze się sprawdzają, a czarnowidztwo nikomu nie służy. Zacznij myśleć pozytywnie i wizualizuj swoje marzenia. To najlepsza droga do ich realizacji.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Wiara, że ubiór może odjąć lat i dodać urody, jest złudna. Mimo, że kupujesz ciuchy dla nastolatków i tak wszyscy wiedzą, że masz lat znacznie więcej. Ocierasz się o śmieszność. Obejrzy się w lustrze i zrób rewolucję w szafie.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Czas zawalczyć o siebie. Idź drogą, którą wybrałeś, realizuj plany i nie bój się niczego! Pamiętaj jednak, by zostawić sobie wyjście awaryjne. Nie pal za sobą mostów, bo los lubi z nas zakpić.

RYBY 19.02. – 20.03.

Tym razem nie uda Ci się zakpić z kogoś, kto okazał ci uczucie. Lubisz flirtować i prowokować, by potem obśmiać swoją „ofiarę”. Teraz trafisz na godnego siebie przeciwnika. To Ty będziesz na przegranej pozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.