Horoskop 11.09.–17.09.

11 Wrz

Raku, wszystko wróci na właściwe tory. Strzelcu, pozwól innym żyć za siebie.  A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Teksty, które właśnie do Ciebie docierają, mogą zwalić z nóg. Nie traktuj ich poważnie. To głupi żart nie mający z prawdą nic wspólnego. Posłańcowi złych wieści roześmiej się prosto w twarz!

BYK 21.04. – 21.05.

Rozwiązanie problemu, które ktoś C zaproponuje, to najlepsze z możliwych wyjść. Nowe okoliczności pozwolą zachować właściwe relacje i szczęście najważniejszej osoby. Jest szansa na porozumienie.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Nie odkładaj na później czegoś, co powinieneś zrobić od razu. Tym razem nawet godzinne opóźnienie może zmienić Twoją sytuację na gorszą. Trzymaj rękę na pulsie, bo teraz będą ważyły się Twoje zawodowe losy.

RAK 22.06. – 22.07.

Ponure myśli, które nie dawały Ci spać, właśnie znajdą swój finał. Dostaniesz odpowiedź na pytanie, które nurtuje Cię od dawna i nie daje spokojnie żyć. Poznasz odpowiedź, ale czy będzie zadowalająca? Serce Ci podpowie.

LEW 23.07. – 22.08.

Uczucie, którym żyjesz od pewnego czasu, nie ma szans na wzajemność. Niestety źle je ulokowałeś. Nie trać czasu, tylko rozejrzyj się dookoła, bo osoba godna uwagi jest bardzo blisko i…czeka na Twój ruch.

PANNA 23.08. – 22.09.

Może już czas nazwać wprost to, co staje się Twoim nałogiem? Drinki, lampki wina ( z okazji i bez..), kolejne piwo… pijesz i jesteś uzależniona od alkoholu. Zabolało? Powinno, bo już czas z tym coś zrobić.

WAGA 23.09. – 22.10.

Masz wszystkie powody do tego, by fruwać nad ziemią ze szczęścia: jesteś w dobrym związku, masz dom, pracę i energię, której można pozazdrościć. Tylko czy doceniasz to i właściwie wykorzystujesz? Nic nie trwa wiecznie. Szanuj co masz.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Idź za głosem serca. Nie patrz co wypada, ani co powiedzą ludzie. To Twój czas, Twoje życie i Twoja przyszłość. Daj z siebie ile możesz, ale wymagaj absolutnej wzajemności i oddania. Tylko wtedy wszystko będzie miało sens.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie ukrywaj swojego entuzjazmu dla sprawy, którą żyjesz. Masz prawo przeżywać, bo właśnie decydują się losy Twoich bliskich. Nie wtrącaj się. Pozwól im wybierać. Wszystko ułoży się lepiej, niż mogłeś śnić.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Czyjeś nietypowe zainteresowania wprawią Cię w osłupienie, co nie znaczy, że masz je naśladować. To nie Twoja bajka! Nie udawaj kogoś, kim nigdy nie byłeś. Udawanie bohatera może skończyć się tragicznie. Odpuść te popisy.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Nie narzekaj na nadmiar spraw i obowiązków. W gruncie rzeczy lubisz być potrzebny, zwłaszcza, że nic nie dzieje się bez powodu i bez profitów. Wszystko idzie we właściwym kierunku i w odpowiednim tempie.

RYBY 19.02. – 20.03.

Jesteś systematyczna, poukładana i można na Tobie polegać w każdej sytuacji. Dystans i pozorny brak emocji są odbierane jako wada. Nie bierz tego do siebie. Już wkrótce Twoje uporządkowanie komuś uratuje karierę, a Tobie przyniesie szybki awans.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.