Horoskop 11.02. – 17.02.

11 Lut

Raku, żeby zasłużyć na pochwały, trzeba się wykazać. Weź się do pracy. Rybo, pozwól sobie na gorsze dni. Później będzie tylko lepiej. A co czeka pozostałe znaki? Przekonajcie się!

BARAN 21.03. – 20.03.

Przesadzasz z dbałością o swój komfort i wygodę. Jesteś ważny ale Twoi bliscy też wymagają uwagi i troski. Poświęcasz więcej czasu swojej urodzie, niż sprawom, od których zależy byt rodziny. Zmień proporcje.

BYK 21.04. – 21.05.

Pojawią się niespodziewanie nowe obowiązki, które na krótko zakłócą Twój codzienny rytm dnia. Szybko jednak stwierdzisz, że spełniasz się w tym i odnajdujesz. Poczujesz wdzięczność do losu i poprawę w finansach.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Sentymentalny nastrój samego Cię zdziwi. Powrócą wspomnienia związane z osobą, która już dawno zniknęła z Twojego życia. Podobno nie da się cofnąć czasu ale próbować można zawsze.

RAK 22.06. – 22.07.

Uwielbiasz być chwalony i doceniany. Żeby jednak tak było, musisz przełożonym dać jakieś powody do wyróżnienia. Same dobre chęci to zbyt mało. Weź się do pracy, a marzenia o zaszczytach, póki co, odłóż na później.

LEW 23.07. – 22.08.

Okaż dobre serce i wybacz osobie, która zawiniła wobec Ciebie. Czasem nieświadomie ranimy bliskich, by potem szczerze żałować. Pozwól komuś udowodnić, że chce naprawdę dobrze i daj drugą szansę.

PANNA 23.08. – 22.09.

Udowodnisz, że można na Ciebie liczyć, bo potrafisz okazać empatię i lojalność. Zdolność do podejmowania właściwych działań, okaże się istotniejsza niż deklaracje bez pokrycia.

WAGA 23.09. – 22.10.

Dostaniesz propozycję nie do odrzucenia. Nie analizuj, nie kalkuluj, tylko wejdź w to w ciemno. Czasem warto ślepo zaufać i rzucić się na głęboką wodę. Tak, jak tym razem.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Nie planuj teraz jakiegoś przedsięwzięcia, które wymagało będzie wysiłku fizycznego. Ostatnio żyjesz w zbyt szybkim tempie, a zima sprzyja spadkowi odporności. Zadbaj o zdrowie i pilnuj właściwej diety. Zbieraj siły na wiosnę.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Czasami niewinny żart może być początkiem poważnego konfliktu. Zabawa wymknie się spod kontroli i okaże się, że ktoś cierpi przez Ciebie. Dlatego hamuj swoje „rozrywkowe” zapędy.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Nie lubisz urzędowych spraw i kolejek? A kto je lubi? Pewne sprawy trzeba załatwić i nie uciekniesz od nich. Dlatego dokumenty pod pachę i śmiało do urzędu. Pójdzie wszystko gładko.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Zdarza Ci się ostatnio wątpić w niesprawiedliwość losu. Na szczęście już wkrótce odczujesz wdzięczność ludzi, ich wsparcie i troskę. Poczujesz satysfakcję ale także wymierne efekty.

RYBY 19.02. – 20.03.

Dopadną Cię zmęczenie, osłabienie i niechęć do robienia czegokolwiek. Nie próbuj walczyć z tymi odczuciami. Po prostu wejdź pod koc z kubkiem grzanego wina i przeczekaj zły czas. Energia wkrótce powróci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.