Horoskop 10.12. – 16.12.

10 Gru

Lwie, bez fochów zabierz się do pracy, szef może przestać być pobłażliwy. Koziorożcu, przyjaciele są na Twoje wezwanie. Przełam się i przeproś. A co spotka inne znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.03.

Narzekasz na ból stawów, kości i mięśni, smarujesz się wynalazkami cioci, babci i sąsiadki, podczas gdy być może wystarczy wstać sprzed telewizora i udać się na aerobik lub szybki marszobieg do parku?

BYK 21.04. – 21.05.

Emocje biorą górę nad rozsądkiem. Dajesz się wciągnąć w wyczerpujące wojenki i podchody. Ty robisz burzę w swoim życiu, a inni zacierają ręce, bo właśnie tracisz coś ważnego. Zastanów się kto na tym BARDZO zyskuje?

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Atmosfera jaka panuje w twoim domu nie sprzyja w wypełnianiu codziennych obowiązków służbowych. Zamiast wymyślać kolejne rodzinne fortele, weź się do pracy, bo wkrótce możesz ją stracić.

RAK 22.06. – 22.07.

Spada na ciebie nawał obowiązków. Wypełnisz je bez problemu, bo masz do tego i możliwości, i motywację. Jesteś świetnie przygotowany, a perspektywa finansowych profitów doda ci podwójnego przyspieszenia.

LEW 23.07. – 22.08.

Nic miłego usłyszeć od szefa, że nie jest z ciebie zadowolony. Nie pokazuj fochów, nie obrażaj się na niesprawiedliwy świat, tylko uderz się w piersi, zrób rachunek sumienia i weź się ostro do pracy.

PANNA 23.08. – 22.09.

Radość z twojego zewnętrznego wizerunku, to jedno. Drugie, to stan twojego zdrowia. Zadowolenie ze znacznego spadku wagi ciała, niekoniecznie oznacza, że jesteś w super formie zdrowotnej. Koniecznie zrób badania.

WAGA 23.09. – 22.10.

Walkę o władzę w związku traktujesz zbyt poważnie. Nie ten rządzi, kto głośniej krzyczy, tylko ten, kto dba o dobro związku i je zapewnia. Ogarnij się w końcu i zacznij słuchać, a nie tylko generować problemy.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Teraz jest moment, kiedy musisz zebrać wszystkie siły i środki, by stworzyć swoje miejsce na ziemi. Nie unikaj tematu i wprost określ przed swoim partnerem, jakie są obecne priorytety. Musi się określić.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie panikuj, tylko spokojnie zaplanuj dalsze kroki. Najpierw twoje zdrowie, relaks i odpoczynek, potem sukcesywnie załatwisz wszystko, co chwilowo leży odłogiem. Jak zawsze poradzisz sobie. Kto, jak nie ty?

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Zepsułeś relacje z przyjaciółmi i teraz ich unikasz. To nie jest wyjście. Uderz się w piersi, nazwij głośno swoje błędy, a potem zaproś wszystkich na drinka. Wtedy dopiero powiesz : „no i fajnie!”.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Chrup owoce, jedz warzywa, ale nie rezygnuj tak zupełnie z przyjemności, jaką są słodycze. Zwłaszcza, że jesteś obiektem westchnień naprawdę interesującego osobnika, którego twój obecny wizerunek zachwyca…

RYBY 19.02. – 20.03.

Nie każda zmiana oznacza poprawę jakości życia. Jeżeli jednak jesteś przekonana, że w obecnej pracy marnujesz się i cofasz w rozwoju, pakuj manatki i jeszcze dziś składaj podanie o zwolnienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.