Horoskop 05.02.–11.02.

5 Lut

Wago, wyluzuj i odpocznij. Strzelcu, w grupie siła. A co czeka pozostałe znaki Zodiaku? Przekonajcie się.

BARAN 21.03. – 20.04.

Nowy rok, nowy miesiąc… Może warto spróbować zacząć wszystko od nowa? Zamknij za sobą wszystkie drzwi, a nawet furtki i wykasuj wszystko, co było. Jest szansa na nowe życie.

BYK 21.04. – 21.05.

Wydaje Ci się, że rozdajesz karty, a Twoich manipulacji nikt nie zauważa? Jesteś w błędzie i wkrótce boleśnie się o tym przekonasz. Nieszczerość i fałsz zostaną Ci wytknięte publicznie prosto w oczy. Czas na pokutę.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Nowe obowiązki nie dają Ci spać. Boisz się porażki. Zupełnie niepotrzebnie, bo sprawdzisz się w nowych tematach tak dobrze, że zaskoczysz nie tylko przełożonych ale i siebie.

RAK 22.06. – 22.07.

Przed myślami nie uda ci się uciec. Pracując więcej niż trzeba, szkodzisz zdrowiu, a nadal nie robisz nic, by załatwić męczące cię tematy. Zmierz się z nimi i przestań udawać, że nic się nie dzieje.

LEW 23.07. – 22.08.

Odsuniesz się od spraw doczesnych, a pochłoną Cię tematy niematerialne. Będziesz medytował, czytał, przeglądał poradniki, by znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię pytania… Może warto podzielić się wątpliwościami z kimś bliskim?

PANNA 23.08. – 22.09.

Nie przejmuj się złośliwościami kogoś z Twojego otoczenia. Próbuje wyprowadzić Cię z równowagi. Nie daj mu tej satysfakcji. Puszczaj każdą uwagę mimo uszu i śmiej się prosto w twarz!

WAGA 23.09. – 22.10.

Nie jesteś w najlepszej formie psychicznej. Źle kojarzysz, z trudem formułujesz myśli, gubisz wątek w rozmowie. Jesteś przemęczona i dlatego udziel sobie dyspensy od podejmowania ważnych decyzji. Odpocznij.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Nie sil się na zabawienie innych, bo coś innego masz teraz na głowie. Załatw najpierw ważne, życiowe sprawy, a na zabawę przyjdzie czas później. Bliscy muszą to zrozumieć, a jeżeli nie… to droga wolna.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Twoje pomysły okażą się tak celne, że inne osoby będą chciały przyłączyć się do ich realizacji. Może warto wziąć pod uwagę pomoc i wspólnie zrobić coś szybciej i skuteczniej?

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Uparłeś się, by w nowym roku znaleźć partnera idealnego, jednak pośpiech nie sprzyja sprawom sercowym. Nie nastawiaj się na wielką miłość przy każdej nowo poznanej osobie.Miłość sama cię znajdzie. Nic na siłę.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Fundujesz sobie i bliskiej osobie huśtawkę nastrojów: od apatii, po stany euforii. Powstrzymaj tak skrajne emocje, bo doprowadzisz do spięcia. Nie stawiaj byle drobiazgu na ostrzu noża.

RYBY 19.02. – 20.03.

Imponujesz otoczeniu swoim doświadczeniem i wiedzą. Nie trzymaj dla siebie swoich umiejętności. Podziel się wiadomościami, a efekty okażą się przydatne także dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.