FullyBelly

13 Wrz

„Jedzenie” i „promocje” to dwa słowa, które powodują u nas szybsze bicie serca. A co, jeśli dbanie o zawartość portfela i brzucha połączymy z dbaniem o środowisko? Naprzeciw wymagającym klientom, którzy lubią oszczędzać i przy okazji odkrywać nowe smaki, wychodzi darmowa aplikacja mobilna „FullyBelly”.

Dzięki „FullyBelly”, aplikacji u” dostępnej od niedawna w sklepach AppStore oraz Google Play, użytkownicy mają możliwość zakupu świeżych posiłków z co najmniej 20% zniżką, nierzadko przekraczającą nawet 50%. Zapytacie zapewne: skąd tak duża przecena? Otóż stałe, limitowane oferty mają przekonać potencjalnych klientów do odwiedzenia restauracji, a w czasie tzw. „pustych godzin” przyciągnąć więcej gości i, co za tym idzie, zwiększyć sprzedaż w lokalu. I klient syty, i restaurator cały!

FullyBelly” to przejrzysta i łatwa w obsłudze aplikacja – wystarczy ściągnąć ją na swój telefon czy też tablet, za pomocą dostępnych kryteriów wyszukiwania odszukać odpowiadającą nam ofertę, dokonać zakupu online, a następnie odebrać posiłek w lokalu w wyznaczonym przez restauracje przedziale czasowym. Proste, czyż nie?

Aplikacja stworzona przez dwóch przyjaciół z Trójmiasta Dariusza Betiuka i Marka Małka skupia obecnie lokale na terenie Trójmiasta oraz Niemiec, jednak jej zasięg ma niebawem poszerzyć się o restauracje w innych większych miastach nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.


Właściciele zdradzają, że aplikacja od 20 września poszerza swój charakter działania dodając dni specjalne, w ciągu których oferty mają wyróżniać się nie tylko ceną, ale specyficzną tematyką. Właściciele na razie zdradzili, że zaczną od specjalnego dnia dla par pt. Podwójnie Pyszna Środa, w których będą chcieli zachęcić pary do wyjścia z domu dając jako alternatywę smakowanie posiłków w różnych lokalach w swoim mieście, zapewniając przy tym znacznie niższe ceny, niż te z menu.

Zatem telefony w dłoń! Głodowi i pustemu portfelowi mówimy: NIE!

Źródło: Informacja prasowa.

3 Replies to “FullyBelly

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.