Finalistka MasterChef z wizytą w Sopocie (KONKURS)

28 Sie

Kinga Paruzel – finalistka I polskiej edycji MasterChef, autorka i blogerka kulinarna, propagatorka zdrowego stylu życia – odwiedzi Sopot na zakończenie sezonu w plażowej bibliotece BeachBook, prowadzonej w okresie wakacyjnym na Pocztowym Wybrzeżu. Spotkanie autorskie odbędzie się w sobotę (29.08) o godz. 13.00 na plaży przy wejściu nr 15. Wstęp wolny. Weź udział w naszym konkursie i wygraj książkę autorstwa Kingi z autografem! 

Wspólne czytanie książek w plażowym przedszkolu Poczty Polskiej, degustacja letnich koktajli według przepisów z książki „NIE… ZWYKŁA KUCHNIA. Bo każdy jest inny”, plażowe gry i zabawy sportowe dla dzieci oraz konkursy z nagrodami – to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych przez Bank Pocztowy w ramach spotkania autorskiego z Kingą Paruzel.

Podczas wizyty na Pocztowym Wybrzeżu autorka i blogerka nie tylko zaprezentuje swoją najnowszą książkę, ale podzieli się również z plażowiczami pasją do zdrowego i aktywnego stylu życia. – Spotkanie z czytelnikami w nadmorskiej scenerii Pocztowego Wybrzeża to idealny pomysł na zakończenie wakacji! W plażowej bibliotece BeachBook opowiem nie tylko o swoich książkach i pasji do gotowania, ale wspólnie z plażowiczami spędzę aktywnie czas na grach i zabawach sportowych. Dlatego na Pocztowe Wybrzeże zapraszam wszystkich tych, którzy szukają inspiracji do tego, jak żyć zdrowo i aktywnie – zapewnia finalistka I polskiej edycji programu MasterChef.

Plenerowa biblioteka BeachBook – wraz z regałami usytuowanymi wprost na piaszczystej plaży – to letni projekt Banku Pocztowego i Poczty Polskiej, dzięki któremu turyści z łatwością mogli pogodzić wakacyjne leniuchowanie z intelektualną rozrywką. W plażowej bibliotece – której partnerem medialnym jest magazyn RYMS – znalazło się ponad sto tytułów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a wśród nich m.in. książki przekazane bezpłatnie przez Wydawnictwa: Hokus-Pokus oraz Nasza Księgarnia. Akcja przyciągnęła tłumy turystów, którzy z książką w ręku wypoczywali w strefie leżaków i parasoli Banku Pocztowego.

Z plenerowej biblioteki BeachBook skorzystały przez całe wakacje setki plażowiczów. Możemy śmiało powiedzieć, że podczas letniego wypoczynku Polacy nie tylko spędzali czas ze smartfonem w dłoni, ale równie chętnie czytali. Tym bardziej cieszy nas sukces plażowej wypożyczalni, która zdobyła ogromną popularność tak wśród dorosłych, jak i dzieci – podsumowuje akcję Magdalena Ossowska-Krasoń, rzecznik prasowy Banku Pocztowego.

Na maluchy odwiedzające ‘Pocztowe Wybrzeże’ codziennie czekają: gry, zabawy i konkursy plastyczne oraz sprawnościowe, ekowarsztaty czy kursy pierwszej pomocy. Na plaży funkcjonuje również plenerowa wypożyczalnia latawców. Pocztowe Wybrzeże czynne jest codziennie, od godz. 10.00 do 18.00. Akcja trwa do zakończenia wakacji, czyli do 31 sierpnia 2015 roku.

Szczegółowy harmonogram letnich aktywności na Pocztowym Wybrzeżu, zapowiedzi wakacyjnych zabaw i konkursów, relacje z nadmorskiej strefy Poczty Polskiej, Banku Pocztowego i Envelo znaleźć można na profilu Pocztowe Wybrzeże na FB.

kinga spotkanie

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj książkę Kingi Paruzel „NIE… ZWYKŁA KUCHNIA. Bo każdy jest inny”!

Jaki jest Twój „przepis” na udane wakacje? Opisz urlop marzeń w trzech zdaniach.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do soboty (29 sierpnia) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – Finalistka MasterChef z wizytą w Sopocie. Pamiętajcie, o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Odbiór nagrody: podczas spotkania autorskiego na plaży w Sopocie lub wysyłka pocztowa (prosimy zaznaczyć w mailu).

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 29 sierpnia, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.