Wywietrz szafę na Babim Targu

25 Wrz

Lubisz oryginalne ciuchy, ciekawą biżuterię, niebanalne dodatki? Twoja szafa pełna jest rzeczy, których już nie nosisz? Przyjdź do Galerii Bałtyckiej na Babi Targ i wywietrz swoją szafę! W sobotę 28 września – wymienisz, kupisz lub sprzedasz zbędne ubrania.

BABI TARG to lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce imprez typu „swapping parties”. To najstarsza impreza tego typu w Polsce, organizowana regularnie od 2007 roku w Poznaniu i wielu innych miastach (m.in. Szczecin, Gdańsk i Kalisz). Przyciąga setki miłośniczek niebanalnych ubrań. Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. BABI TARG to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię, bo, jeżeli transakcja wymiany nie dojdzie do skutku, zawsze można negocjować zakup. – informują organizatorzy.

Babi Targ to spotkanie, na które uczestnicy przynoszą zbędną odzież czy dodatki. Są to przede wszystkim rzeczy używane, ale należy pamiętać, że powinny być czyste, pozbawione plam i ewidentnych defektów. Uczestnicy imprezy mogą wymieniać się między sobą przyniesionymi przedmiotami lub też, jeżeli wymiana nie jest możliwa, sprzedawać i kupować. Organizatorzy nie narzucają żadnych ograniczeń odnośnie cen, należy jednak zwrócić uwagę na to, że są to raczej kwoty symboliczne.

Impreza odbędzie się w godz. 10.00-13.00 w gdańskiej Galerii Bałtyckiej. Ilość stoisk jest ograniczona. Do dyspozycji uczestniczek będą stoły i stojaki. Osoby chcące wystawić się z własnymi rzeczami muszą dokonać rezerwacji przesyłając na adres info@babilad.pl maila z imieniem, nazwiskiem, nr telefonu i adresem mailowym (w tytule maila należy wpisać: BABI TARG/ GDAŃSK). Zapisy są bezpłatne – decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestniczki i uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo o przyjęciu rezerwacji. Osoby, które otrzymały potwierdzenie rezerwacji mogą wystawiać swoje ubrania od godziny 9.00.

2 Replies to “Wywietrz szafę na Babim Targu

  1. KAPITALNY pomysł !!! Pewnie trochę każda z nas się krepuje, ale myślę, że takie inicjatywy trzeba propagować !!! Piszcie, pokazujcie. Czasy trudne, musimy sobie pomagać !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.