Mamo, Tato – do Teatru!

1 Lut

Chcesz wyjść do teatru, ale nie masz z kim zostawić dzieci? GTS przybywa z pomocą
i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich rodziców, którzy pragną wybrać się do Teatru Szekspirowskiego, ale nie mogą zapewnić w tym czasie opieki swoim dzieciom. Podczas wybranych spektakli GTS zagwarantuje Waszym pociechom świetną, rozwijającą zabawę.

Tym razem proponujemy wam warsztaty dla dzieci podczas spektaklu „Wziołowstąpienie” Teatru Wierszalin z Supraśla, granego na deskach Teatru Szekspirowskiego w ramach cyklu Teatry Polskie – informują organizatorzy.

LALKOWY SEN NOCY LETNIEJ
17 marca 2017, godz. 18:45
zajęcia dla dzieci w wieku 4-12 lat
Maksymalna ilość uczestników: 20

Podczas zajęć Wasze pociechy będą mogły pobawić się w twórców teatru lalkowego – od lalkarza, przez scenografa i aktora, aż po reżysera. W pierwszej części zajęć zapoznamy się z treścią jednej z najsłynniejszych komedii Williama Szekspira – „Snem nocy letniej”. Drugą część spotkania poświęcimy na przygotowanie lalek, by pod koniec przygotować z ich pomocą własną interpretację sztuki Szekspira. Po „Wziołowstąpieniu” Teatru Wierszalin rodzice będą mogli obejrzeć w sali warsztatowej przygotowane przez dzieci krótkie spektakle – dodają organizatorzy.

Zapisy prowadzą kasy biletowe: e-mailowo: bow@teatrszekspirowski.pl (w temacie maila prosimy napisać: Mamo, Tato – do Teatru!) lub telefonicznie: (+58) 351 01 01.
Koszt udziału w zajęciach: 10 zł.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.