Ruszają warsztaty programu Sieć kultury

30 Maj

W dniach 3-5 czerwca, Instytut Kultury Miejskiej zaprasza na nauczycieli i edukatorów aktywnie działających w obszarze edukacji kulturowej w regionie, na bezpłatne warsztaty w ramach projektu „Sieć Kultury”. 

Sieć kultury to trzyletni program dla osób zajmujących się edukacją kulturową w województwie pomorskim. Jego zadaniem jest wzmocnienie roli edukacji kulturowej w działaniach instytucji kultury i oświaty przez tworzenie warunków do współpracy między edukatorami i animatorami kultury. Czerwcowym cyklem Instytut Kultury Miejskiej inauguruje program w województwie pomorskim.

Harmonogram warsztatów:

– 3 czerwca (piątek) w godz. 16:00-20.00 „Design Thinking dla Kultury”, IKM, s. 209. Warsztat poprowadzi Agnieszka Mróz.

– 4 czerwca (sobota) w godz. 10.00-14.00, „Nowe Technologie w edukacji kulturowej”, IKM, s. 209. Warsztat poprowadzi Grzegorz Stunża.

– 5 czerwca (niedziela) w godz. 10.30-18.30 „Facylitacja jako narzędzie pracy z grupą”, IKM, s. 209. Warsztat poprowadzi Katarzyna Sekutowicz.

Zapisy będą prowadzone od 31.05 do 02.06 pod adresem agata.andrasiak@ikm.gda.pl. Pierwszeństwo mają osoby, które chcą uczestniczyć we wszystkich trzech szkoleniach. Na warsztatach będzie obowiązywała lista obecności. Liczba miejsc jest ograniczona (do 20 osób na warsztacie).

Więcej informacji o programie Sieć kultury można znaleźć na stronie internetowej www.sieckultury.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.