Hey promuje nową płytę w Gdyni

4 Kwi

„Błysk” to tytuł nowego albumu grupy HEY, który ukaże się w kwietniu br. Zanim to jednak nastąpi, nowe utwory można będzie przetestować podczas serii koncertów “przedBŁYSK”, w ramach którego grupa odwiedzi m.in. gdyński klub Ucho już 12 kwietnia. Start koncertu: 20:30. 

Hey to zespół, którego nie trzeba przedstawiać. Grupa uznawana jest za jeden z najlepszych koncertowych składów w Polsce. Od ponad 20 lat cieszy się niesłabnącą popularnością i cały czas rozwija się artystycznie. Wokalistka zespołu – Katarzyna Nosowska, uznawana jest za najlepszą tekściarkę swojego pokolenia, została wyróżniona wraz z zespołem 17 Fryderykami i niezliczoną ilością innych nagród. Wszystkie płyty studyjne zespołu pokryły się platyną. Czy tak samo będzie z krążkiem „Błysk”, którego premiera zaplanowana jest na kwiecień br.?

Przekonajcie się sami! Koncert „przedBŁYSK”, który odbędzie się w gdyńskim klubie UCHO 12 kwietnia startuje o godzinie 20.30. Bilety w cenie 59 zł (przedsprzedaż) oraz 65 zł (w dniu koncertu) dostępne w sieci eventim.pl oraz w punktach stacjonarnych sieci (np. gdańskie Empiki).

O PŁYCIE:

To pierwszy taki rok, gdy samotność znużyła mnie | To pierwszy taki rok, gdy przez fosę rzuciłam most – śpiewa Katarzyna Nosowska w utworze zatytułowanym „2015”. I chyba rzeczywiście coś jest na rzeczy, bo nowa płyta HEY, która powstawała w dużej mierze w minionym roku, wyraźnie różni się od tego wszystkiego, co grupa proponowała nam w ciągu ostatniej dekady. Na „Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!” i szczególnie „Do rycerzy, do szlachty, doo mieszczan” składały się głównie spokojne, kontemplacyjne piosenki o misternie skonstruowanej formie. To był czas medytacji, a teraz nastąpił czas działania – mocniej bije serce sekcji, ostrzej kąsa gitara, powróciły mocne, chwytliwe refreny, których nie sposób z Katarzyną nie śpiewać… – opowiada o płycie „Błysk”, wydawca.

Tracklista:
1. Błysk
2. Szum
3. Ku słońcu
4. Prędko, prędzej
5. 2015
6. Dalej
7. Hej Hej Hej
8. I tak w kółko
9. Cud
10. Historie

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.