W życiu, jak i w biznesie, najważniejsza jest pasja

30 Lis

Chcieć to móc i mieć pasje – to najważniejsze hasła urodzinowego spotkania Geek Girls Carrots, czyli osób kochających nowe technologie. O tym, jak mieć wizje i pasje, a rzeczy stają się możliwe, opowie spore grono zaproszonych prelegentów.  Spełniać marzenia, pracować z pasją i kochać nowe technologie – to wszystko na urodzinowym spotkaniu GGC Trójmiasto 3 grudnia, w Olivia Business Centre, budynek O4, start godz. 18:00.

Z wielką radością i przyjemnością zapraszamy do wspólnego świętowania 3 urodzin trójmiejskiej społeczności Geek Girls Carrots. Podczas spotkania podsumujemy 3 lata działalności, a to: 31 spotkań w różnych miejscach Trójmiasta, 85 prelegentów oraz 6 warsztatów. Uczestnicy wydarzeń tworzą naszą społeczność, w każdym spotkaniu uczestniczy około 100 osób, a do facebookowej grupy społeczności dołączyło już ponad 1300 osób. Nasze spotkanie będzie wspaniałą okazją do rozmowy o nowych technologiach, biznesie, startupach, wymiany doświadczeń oraz networkingu, a przede wszystkim do rozmowy o pasji tworzenia i kreowania rzeczywistości, która może mieć wpływ na nas wszystkich – zachęcają do przybycia organizatorki.

Spotkanie GGC - fot. Anna Klusek
Spotkanie GGC – fot. Anna Klusek

 

Monika Bogdanowicz – inicjatorka i twórczyni społeczności GGC Trójmiasto, podsumuje 3 lata działalności oraz przedstawi plany i zamierzenia na kolejny rok.

Spotkania społeczności Geek Girls Carrots – to indywidualne sposoby na rozwój i rozwijanie kompetencji różnorodnych kobiet, niezależnie od wykształcenia oraz dotychczasowego doświadczenia. Społeczność działa na wielu płaszczyznach edukacji, szkoleń i indywidualnego rozwoju i przykłady wielu kobiet pokazują, że informatyk to nie jest tylko pojęcie zarezerwowane dla mężczyzn. Nasze spotkania oraz sama społeczność to wymierne korzyści dla uczestników: nowe kontakty, przyjaźnie, ale także wspólne projekty i działania biznesowe – mówi.

Urodzinowe spotkanie to również wspaniałe i wyjątkowe prelegentki oraz prelegenci, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami oraz opowiedzą o pracy, która jest ich pasją i pracy z pasją, a także spotkania trójmiejskiej społeczności Geek Girls Carrots to wiedza, nowe znajomości, kontakty biznesowe, a także projekty.

Trójmiejskie Karotki są częścią ogólnopolskiej inicjatywy Geek Girls Carrots, działającej w wielu miastach Polski oraz w kilku miastach w Europie i USA. Program spotkań trójmiejskiej społeczności GGC 3Miasto tworzy Monika Bogdanowicz.

Spotkania Karotek są okazją do wysłuchania inspirujących prelekcji, odbycia ciekawych rozmów i zawarcia nowych znajomości. Udział jest bezpłatny i dla wszystkich.

 

Fot. We Love Photo
Fot. We Love Photo

 

PROGRAM SPOTKANIA

18: 00 Poznanie innowacyjnego miejsca – Q4 w Olivia Business Centre!
18: 10 Monika Bogdanowicz – inicjatorka i liderka zespołu trójmiejskich spotkań, podsumowanie 3 lat działalności Geek Girls Carrots Trójmiasto
18:15 Mick Griffin, Director of Global Sales, CRO Brand24, All about Global Sales – the Never Ending Customer Experience (english presentation)
18: 30 Sebastian Grabowski, Orange Poland R&D Center Director, BiHapi – o pasji tworzenia w dobie nowych technologii
18.45 Piotr Duszyński, CEO DeSmart.com – Software House, Cooltura pracy w Startupie
19.00 Agnieszka Oleszczuk-Widawska, Co–founder Evenea.pl, Misja: dobry biznes
19.15 Alicja Borzyszkowska i Katarzyna Szymeczko, Intel Polska, Kobieca siła, czyli Code Carrots powered by Intel
19: 30 Networking, poczęstunek

plakat

GEEK GIRLS CARROTS #31TRÓJMIASTO 3 URODZINY
Kiedy: 03-12-2014, godz. 18:00
Gdzie: Olivia Business Centre, Aleja Grunwaldzka 472a, budynek O4

Zapisy na spotkanie: http://ggctrojmiasto31.evenea.pl/

www.geekgirlscarrots.pl
www.facebook.com/geekgirlscarrots
www.facebook.com/groups/ggc3miasto

Geek Girls Carrots to ogólnopolska społeczność kobiet kochających nowe technologie. Misją społeczności jest promowanie kobiet w IT, rozwój zawodowy oraz dążenie do zwiększania udziału płci pięknej w branżach związanych z nowymi technologiami oraz promowanie pozytywnych wzorców przedsiębiorczych kobiet. Ideą comiesięcznych spotkań jest dzielenie się wiedzą i prezentacja osób, których praca związana jest z różnymi obszarami nowymi technologii. Tradycją Karotek jest integracja i wymiana kontaktów, czyli networking. Odbywa się on zazwyczaj przy kawie i marchewkowym cieście.

Źródło: Informacja prasowa

Portal my3miasto.pl wspiera trójmiejskie Karotki od samego początku ich działania i ma przyjemność patronować medialnie Ich wydarzeniom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.