„Virtuso. Zarządzanie sobą w czasie”

3 Kwi

Każdy człowiek dysponuje taką samą ilością czasu w ciągu doby. Niektórzy ciągle się spóźniają, zawsze pracują po godzinach, często zaskakują ich terminy egzaminów i nigdy nie realizują swoich celów. Inni sukcesywnie realizują swoje zadania, mają czas na przyjemności i realizację marzeń. Co ich różni? To, że ci drudzy nauczyli się zarządzać sobą w czasie. Na szkoleniu (6 kwietnia o godz.17:00 na UG – Wydział Nauk Społecznych) dowiesz się,  jak skutecznie zapanować nad upływającymi sekundami i zyskać dodatkowy czas w ciągu dnia. 

Podczas spotkania dowiesz się:
• Dlaczego warto poświęcić dodatkowy czas na planowanie?
• Jak wyznaczać sobie cele?
• Czy multitasking to mit?
• Jak unikać „pożeraczy czasu”?
i wielu innych przydatnych rzeczy! 


Oprócz zagadnień teoretycznych przewidzieliśmy również szereg praktycznych przykładów i ćwiczeń, które umożliwią przełożenie zdobytej wiedzy na umiejętności praktyczne – informują organizatorzy.

To szkolenie Virtuso w Trójmieście jest bezpłatne. Twoją inwestycją jest wyłącznie Twój czas. Warunkiem udziału w szkoleniu jest dokonanie rejestracji na stronie.

KIEDY? 6 kwietnia 2018 (piątek). Szkolenie rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa do godziny 19.30.

GDZIE? Na Uniwersytecie Gdańskim. Wydział Nauk Społecznych, ul. Bażyńskiego 4.

Warsztat poprowadzi:
Tomasz Solarski – doktorant na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, absolwent prawa i nauk o polityce. Szkoleniowiec z zakresu umiejętności miękkich. Laureat konkursu Komisji Europejskiej „Team Europe Goes Oxford”. Do jego sukcesów trenerskich należy m.in. wyszkolenie zespołu Mistrzów Polski Debat Oksfordzkich.

Wszelkie pytania dotyczące szkolenia prosimy kierować pod adres kontakt@instytutdebaty.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.