Szkolenia i konsultacje w Inspektoracie Gdańsk Śródmieście

16 Paź

W nadchodzącym tygodniu Inspektorat ZUS Gdańsk – Śródmieście organizuje dwa bezpłatne szkolenia oraz indywidualne konsultacje.

Pierwsze szkolenie poświęcone będzie Platformie Usług Elektronicznych ZUS, czyli PUE. Skierowane jest ono wszystkich naszych klientów. Program szkolenia obejmuje m. in. prezentację sposobów rejestracji oraz logowania, omówienie dostępnych profilówna PUE, sposoby zamawiania danych archiwalnych, przedstawienie możliwość wymiany danych za pomocą PUE, udzielanie pełnomocnictw oraz rezerwację wizyty w ZUS. Na szkolenie organizatorzy zapraszają 24 października. Rozpocznie się ono o 09.00 i potrwa około 2 godzin. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są mailowo pod adresem: aleksandra.mlodak@zus.pl lub bezpośrednio w Inspektoracie.

Z kolei 25 października w godzinach od 10.00 do 12.00 ZUS zaprasza  pracodawców oraz pracowników kadr i biur rachunkowych na indywidualne konsultacje związane z zasiłkiem opiekuńczym – osobami do niego uprawnionymi, dokumentami i limitom rocznym. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo pod adresem anna.zielinska-kryszewska@zus.pl. W wiadomości należy podać,  kto dokonuje zgłoszenia: płatnik składek czy biuro rachunkowe.

Kolejne szkolenie, 26 października, skierowane jest do płatników składek, ubezpieczonych i lekarzy, a poświęcone będzie e-ZLA, czyli elektronicznym zwolnieniom lekarskim. Rozpocznie się ono również o 09.00 i potrwa około 2 godzin. Zainteresowanych udziałem w szkoleniu organizatorzy proszą o kontakt z Panią Aleksandrą Młodak na adres e-mail: aleksandra.mlodak@zus.pl. W wiadomości należy wpisać, kto dokonuje zgłoszenia: płatnik składek , ubezpieczony czy lekarz.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.