Secure World 2016

25 Paź

„Szanowny pracodawco – skasowałem Ci wszystkie dane, teraz otworzę własną firmę i przejmę twoich klientów. Przecież to takie proste”. Czyżby? 14 listopada br. odbędzie się jedyna w swym rodzaju konferencję Secure World Gdynia 2016. Jest to pionierska konferencja, która ma naocznie zademonstrować ryzyka i zagrożenia czyhające na firmy w sieci, pokazać jak się przed nimi bronić oraz podnieść poziom świadomości w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Organizatorami przedsięwzięcia są: firma VS DATA z Gdyni, która od 12 lat zajmuje się odzyskiwaniem danych cyfrowych oraz informatyką śledczą współpracując ściśle z organami ścigania, a także portal niebezpiecznik.pl, który zajmuje się szeroko pojętym bezpieczeństwem w sieci, audytami oraz szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa.

Wykłady będą prowadzone w formie live, np. pokaz ataku na komputer pracowniczy wraz z kradzieżą pieniędzy, pokaz obrony przed tym atakiem oraz pomocy. Witold Sobolewski z VS DATA udowodni, jak odzyskać „niewidzialne” oraz pokaże jak bronić się przed nieuczciwym pracownikiem. Piotr Konieczny przedstawi na „żywo” kulisy ataków socjotechnicznych przeprowadzonych przez zespół bezpieczeństwa Niebezpiecznik w latach 2014-2015 w kilku polskich firmach z różnych branż. Wykłady są do bólu praktyczne i ukazują faktyczne reakcje pracowników atakowanych firm.

Secure World Gdynia 2016 odbędzie się w jednej z sal Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni. Wstęp bezpłatny. Aby otrzymać zaproszenie na konferencję pozwalające na rejestrację udziału, organizatorzy proszą o kontakt: konferencja@secureword.pl.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Gdyni.

Źródło: Informacja prasowa.

One Reply to “Secure World 2016”

  1. I’m not sure you would find one specifically with vegetarian recipes, or recipes where the only protein source is seafood.It might be better to go to a recipe website online and print off recipes you find interesting. Then you can create your own binder full of specifically Chinese vegetarian and seafood recipes, for your own kitchen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.