O mentoringu w biznesie podczas „Śniadania Mistrzyń”

2 Lis

Pierwsze spotkanie z cyklu „Śniadanie Mistrzyń”, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Kobiet Biznesu, odbędzie się w piątek 17 listopada br., w godz. 9.00-11.00, w Restauracji On/Off w Gdyni (ul. Olimpijska 2, parter Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości).  Wydarzenie odbywa się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Pomorzu 2017, którego partnerem jest PSKB. 

Gościem pierwszego „Śniadania Mistrzyń”, którego hasło brzmi „Mentoring w biznesie – jak pomaga rosnąć”, będzie Alicja Gotowczyc – współzałożycielka Fundacji Forum Mentorów. 

Alicja Gotowczyc to doświadczona menedżerka specjalizująca się w obszarze sprzedaży i rozwoju kadry menadżerskiej. Jest certyfikowanym Biznes Coachem (ICC, Erickson College ICF). Przeprowadziła około 2000 godzin spotkań coachingowych i mentorskich oraz 1000 dni szkoleniowych, szkoląc ponad 800 osób i superwizując pracę ponad 100 trenerów i menadżerów. Jest mentorką m.in. w projektach Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Fundacji Youth Business Poland, która jest częścią The Prince’sYouth Business International, sieci programów działających pod auspicjami Fundacji Księcia Karola, Wyższej Szkoły Bankowej, Grupy mBanku S.A. Posiada 20-letnie doświadczenie biznesowe we współpracy z międzynarodowymi korporacjami. Inicjuje i koordynuje wiele niezwykłych wydarzeń, np. Mentoring Weekend, organizowany pod patronatem VitalVoices, organizacji założonej w 1997 r. przez Hillary Clinton i Madeleine Albright.

Wierzymy, że każda kobieta ma „mistrzowski gen”. Niektóre już osiągnęły mistrzostwo w wybranej dziedzinie, niektóre są na początku własnej drogi do mistrzostwa, niektóre chciałyby ten uśpiony jeszcze gen obudzić. Jesteśmy przekonane, że bez względu na to, do której grupy się zaliczymy, możemy sobie wzajemnie pomóc – mówi Anna Fibak, wiceprezeska zarządu Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu, partnerka zarządzająca w agencji public relations Words & Co., która poprowadzi spotkanie. – „Śniadanie Mistrzyń” to nie tylko okazja do wysłuchania interesującej prezentacji. To również czas na dyskusję z gościem, wymianę doświadczeń, dzielenie się inspiracjami i nawiązywanie nowych kontaktów.To także degustacja śniadaniowych przysmaków, serwowanych przez Partnera Spotkania – Restaurację On-Off.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona – obowiązuje rejestracja na:
tydzienprzedsiebiorczosci.pl/event/view/1467 lub sniadaniemistrzyn.evenea.pl/.

,
Źródło: Informacja prasowa.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.