Listopad z 3camp

31 Paź

3 listopada o godz. 18:00 w Gdańskim Parku Naukowo–Technologicznym w Gdańsku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu #3camp. Temat: Zarządzanie produktem.

AGENDA
18:00–18:30 Maciek Kosmulski, 10 mitów zarządzania produktem

Istnieje wiele błędnych przekonań na temat tego, kim są menedżerowie produktów i czym się tak na prawdę zajmują. Obalę dziesięć najbardziej popularnych mitów na temat zarządzania produktem. Jeśli współpracujesz z Product Managerem, to lepiej zrozumiesz jego rolę. Jeśli pretendujesz do tej roli, to lepiej zrozumiesz na czym ona polega i co Ciebie czeka – mówi Maciej Kosmulski.

18:30–19:00 Bartosz Sobolewski, SmartMedia, Zarządzanie projektem vs. zarządzanie produktem

Podczas prezentacji chciałbym podkreślić różnice pomiędzy project managerem a product managerem w branży IT oraz nakreślić rolę zarządzania produktem w małej firmie – zachęca Bartosz Sobolewski.

19:00–19:30 Alek Kowalczyk, Zarządzanie produktem, czyli szum, chaos i zwodnicze sygnały

Pomysł na startup. Kompletujesz ekipę, która go podchwyca. Robicie pierwsze próby, rozpoznajecie rynek, rozmawiacie z potencjalnymi klientami, znajdujecie problem do zaadresowania. Burza mózgów, kreujecie ficzery i układacie ambitną roadmapę produktu. Przedstawiacie roadmapę inwestorowi, który jest zachwycony Waszym uporządkowaniem i przemyślanym planem działania. Wypuszczacie pierwszą wersję na rynek i… beta nie chwyta tak, jak powinna. Przyjaciele chwalą, że produkt jest super. Wasi mentorzy sugerują znaczące zmiany. Klienci, którzy nie kupili, mówią, że to z powodu brakującej, a niezbędnej funkcji. Zarządzanie produktem w startupie? To niepewne dane, kakofonia fałszywych sygnałów, szum zwodzący na manowce i chaos, z których trzeba wykreować błędne, ale dobre decyzje. I o tym będzie moja historia – zapowiada Alek Kowalczyk.

19:30–20:00 Tomasz Tomaszewski, Rocket Studio, Ko-kreacja – tajna broń lidera produktu

Twój zespół produktowy potrzebuje lidera, nie kierownika. Jak więc skutecznie wspierać ludzi w rozwiązywaniu problemów i tworzeniu wartości? Wykorzystaj metody ko-kreacji – podpowiada Tomasz Tomaszewski.

Kiedy? 3 listopada, godz. 18:00
Gdzie? Gdański Park Naukowo-Technologiczny

Zarejestruj się już TERAZ! Spotkanie jest bezpłatne ale obowiązuje rejestracja.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.