Kreatywny wieczór z Mamą – II Konferencja Wenusjanek w 3mieście! (KONKURS)

13 Maj

Jak być przedsiębiorczą kobietą i mamą jednocześnie? Jak dobierać biustonosz w różnym wieku i w różnych chwilach swojego życia? Jak badać i pielęgnować piersi? Jakie są najnowsze trendy makijażowe Armaniego? Jak skomponować ciekawy strój mając w szafie zaledwie kilka części garderoby? To tylko niektóre z tematów majowej konferencji. Przewidziano również niespodziankę, która zwieńczy wyjątkowy wieczór z Mamą.

Organizatorki trójmiejskich Wenusjanek – Patrycja Bronk oraz Katarzyna Sempołowicz–Lipska, zapraszają Wenusjanki wraz z Mamami 26 maja do Hotelu Mera SPA w Sopocie. – Podczas konferencji skupimy się na zacieśnianiu relacji z mamami, dla których często trudno nam znaleźć czas i które, żyjąc w szybkim tempie, zdarza się nam zaniedbywać. – mówi Katarzyna Sempołowicz– Lipska. – Z myślą o naszych mamach starannie dobrałyśmy grono naszych gości, nie zapominając jednak o idei, która przyświeca naszej społeczności, czyli wspieraniu kobiet aktywnych.–  dodaje Patrycja Bronk.

I konferencja Wenusjanek - fot. Zofia Bobrowska
I konferencja Wenusjanek – fot. Zofia Bobrowska

Pierwszą z prelegentek będzie Małgorzata Nowakowska, Manager ds. Promocji Produktu w firmie Alles, dzięki której Panie będą miały okazję zaczerpnąć praktycznej wiedzy z zakresu brafittingu oraz badania i pielęgnacji piersi.

Karolina Janik, właściciel i dyrektor zarządzająca Personal PR Sp. z o.o., agencji PR oferującej kompleksowe działania z zakresu komunikacji marketingowej opowie, jak realizuje swoje ambicje będąc mamą trójki dzieci, co motywuje ją do działania, a także, jakich cech charakteru potrzeba do pogodzenia roli osoby prowadzącej firmę i roli mamy.

Małgorzata Taranko, Brand Manager w firmie odzieżowej Taranko, przedstawi propozycje prostych eleganckich stylizacji podkreślających kobiecość.

Ewa Kowalska, właścicielka serwisu iBedeker.pl, dedykowanego turystom i miłośnikom Trójmiasta, swoim wystąpieniem udowodni, że nigdy nie jest za późno, by zacząć i zainspiruje do działania kobiety w każdym wieku.

Oprócz prelekcji czeka na uczestniczki moc innych atrakcji, między innymi zabawy networkingowe, poczęstunek, możliwość skorzystania z porad stylistów odzieżowych i talentu makijażystów marki Giorgio Armani, i co najważniejsze, będzie okazja, aby upamiętnić efekty na zdjęciach wykonanych przez profesjonalnego fotografa.

I konferencja Wenusjanek - fot. Zofia Bobrowska
I konferencja Wenusjanek – fot. Zofia Bobrowska

Wenusjanki to ogólnopolska inicjatywa skierowana do kobiet aktywnych, kobiet biznesu, oraz tych, które nieustannie chcą się rozwijać. Spotkania odbyły się już m.in. w Krakowie, Kielcach, Warszawie i Wrocławiu. Każda konferencja składa się z trzech paneli dyskusyjnych: Biznes, Zdrowie i Uroda oraz Inspiracja. Konkretny panel zawsze prowadzi inna, specjalnie wybrana przez organizatorów osoba.

Majowa konferencja będzie miała niepowtarzalny charakter. Będzie bardzo kobieco i energetycznie.

Koszt udziału dla Pań – Wenusjanek wynosi 50 zł, natomiast ich mamy biorą udział w wydarzeniu bezpłatnie. Zgłoszenia wraz z potwierdzeniem przelewu przyjmowane są do 23 maja na adres mailowy: katarzyna.sempolowicz@wenusjanki.com.pl . Liczba miejsc jest ograniczona.

UWAGA: Weź udział w konkursie i  wygraj podwójne zaproszenie na Konferencję Wenusjanek!

Gdzie byś zabrała swoją Mamę, gdybyś miała nieograniczone możliwości finansowe?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (22 maja) do godziny 15.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – DZIEŃ MATKI. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzona zostanie autorka najoryginalniejszej odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 22 maja, do godziny 15.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

ZOBACZ TAKŻE Wenusjanki podbijają 3miasto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.