Kobiety biznesu w sopockim Haffnerze

4 Lut

Interesujesz się biznesem, dbasz o pozytywny wizerunek własny i swojej firmy, ponadto lubisz otaczać się ludźmi nastawionymi na osiągnięcie wyznaczonego celu? Wszystko wskazuje na to, że jesteś kobietą sukcesu. W najbliższy czwartek 6 lutego w Hotelu Haffner w Sopocie, odbędzie się spotkanie biznesowe zatytułowane „Wizerunek i wewnętrzna klasa – przepustką do sukcesu w biznesie”. Będzie to okazja do poznania innych kobiet, które lubią trzymać los w swoich rękach.

Spotkanie rozpocznie się o 18.30 w Hotelu Haffner. Wśród zaproszonych gości znaleźli się redaktor naczelny portalu biznesnafali.pl Jarosław Waśkiewicz, oraz Katarzyna Krajewska Turczyn – właścicielka agencji reklamowej i Szkoły Stylu i Wdzięku Wysoka Szpilka. Prelegenci będą starali się odpowiedzieć na pytania, jak zdobyć zaufanie partnerów biznesowych, uchronić się przed wpływem innych na podejmowane przez nas decyzje i zwiększyć sprzedaż danego produktu.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja uczestników poprzez lady@ladybusinessclub.com podając swoje dane: imię, nazwisko, nazwę firmy, e-mail oraz telefon kontaktowy. Koszt udziału w spotkaniu wynosi 50 zł.

EMILIA BARTOSIEWICZ – założycielka i prezes Lady Business Club, współzałożycielka Akademii Marki z Klasą, ekspert marketingu osobistego w sieci, twórczyni pierwszego w Polsce portalu biznesowego z klasą www.ladybusiness.pl,

EWA CZERTAK – pierwszy w Polsce ekspert personal brandingu, który włączył wymiar rozwoju osobistego i tożsamości do tworzenia marki, prezes Akademii Marki z Klasą, współtworzy Lady Business Club, partner w Integrity, prowadzi autorskiego bloga o budowaniu marki na stronie www.akademiamarkizklasa.pl oraz FB Marka z Klasą.

Lady Business Club jest organizatorem cyklicznych spotkań biznesowych: Biznes&Styl, Biznes&Zdrowie i Biznes&Kultura, które odbywają się w Warszawie i Trójmieście. Czwartkowe spotkanie odbędzie się właśnie w ramach cyklu Biznes&Styl.

lbc
Już wkrótce na naszej stronie reportaż ze spotkania.

                                                      >>Dołącz do wydarzenia na Facebooku<<

Źródło foto: materiały prasowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.