Kainos Women’s Workshop. Bezpłatne warsztaty SCRUM

4 Gru

Kobiety w IT to nadal gorący temat. Z każdym rokiem coraz więcej pań decyduje się na pracę w tej branży, w związku z tym dziewczyny pracujące w firmie Kainos zdecydowały się podzielić swoją wiedzą i zorganizować akcję od kobiet dla kobiet – Kainos Women’s Workshop.

Kainos Women’s Workshop to inicjatywa, z którą wyszła Pamela Piegłowska konsultantka techniczna w Kainos.

Poprzez inicjatywę Kainos Women’s Workshop chciałam pokazać, że kobiety w IT się świetnie odnajdują, są cenione i co ważne lubią swoją pracę. Zainspirowana działalnością Geek Girls Carrots zaproponowałam dziewczynom w firmie, abyśmy wspólnie przygotowały warsztaty dla kobiet, które często mimo zainteresowana tematyką techniczną nie miały okazji, czy najzwyczajniej odwagi spróbować swoich sił w branży informatycznej – mówi.

I warsztaty w Kainos
I warsztaty w Kainos

Już 11 grudnia wybrane panie będą mogły wziąć udział w drugiej, bezpłatnej edycji KWW. Tym razem tematem przewodnim będzie metodologia zarządzania projektami – Scrum.

Warsztat odbędzie się w godzinach 18:00 – 21:00 i będzie składać się z dwóch części – teoretycznej oraz praktycznej. Oczywiście nie obędzie się bez części networkingowej.

I warsztaty w Kainos
I warsztaty w Kainos

Zgłoś się już dziś! Zapisy trwają tylko do poniedziałku 8 grudnia 2014.

Wyślij swoje CV z krótką informacją dlaczego chcesz wziąć udział w  warsztatach na kww@kainos.com

Liczba miejsc jest ograniczona. Do udziału zostaną zaproszone wybrane osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.