Jak lepiej chronić swoją infrastrukturę IT?

6 Maj

Axence zaprasza na bezpłatne szkolenie poświęcone bezpieczeństwu i zarządzaniu sieciami komputerowymi, które odbędzie się 18 maja w Gdańsku w BEST WESTERN PLUS Arkon Park Hotel. Uczestnicy poznają m.in. najnowsze rodzaje ataków i sztuczek cyberprzestępców oraz dowiedzą się jak minimalizować ryzyko ataków hakerów i uszczelnić systemy zabezpieczeń w swoich organizacjach. 

Tematyka szkolenia

– najczęstsze zagrożenia, ataki, podatności i luki bezpieczeństwa IT
– dobre praktyki, najskuteczniejsze sposoby prewencji i walki z zagrożeniami w sieciach IP
– wymogi prawne monitorowania użytkowników, obowiązki i uprawnienia administratora
– zintegrowane zarządzanie IT w organizacji: od monitorowania sieci do audytów legalności oprogramowania i ochrony danych przed wyciekiem
– ile kosztuje nas złe zarządzanie IT / Ile możemy zyskać dzięki dobremu zarządzaniu IT?
optymalizacja kosztów w dziale IT – jak oszczędzić realne pieniądze dzięki technologiom?
– nowe metody ochrony stacji roboczych, serwerów i urządzeń mobilnych.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia, agenda oraz formularz rejestracji można znaleźć na stronie axence.net/szkolenia-2016/.

szkol

Dla kogo?
Bezpieczeństwo sieci to jeden z najważniejszych tematów w branży IT. Stanowi priorytet dla większości firm oraz instytucji, a nowości związane z tym zagadnieniem interesują wielu specjalistów. Szkolenia są adresowane do wszystkich profesjonalistów IT zainteresowanych tematem m.in. CIO, dyrektorów IT, oficerów bezpieczeństwa, administratorów sieci oraz systemów informatycznych, inżynierów wsparcia technicznego itd.

Miejsce
Szkolenie odbędzie się w BEST WESTERN PLUS Arkon Park Hotel w Gdańsku (ul. Śląska 10, sala Manhattan na parterze). Wskazówki dojazdu: www.hotelarkonpark.pl/lokalizacja-40.html

Oprócz wiedzy, organizator i partnerzy wydarzenia przygotowali upominki licencyjne i rzeczowe. Będzie można także zdobyć dodatkowe nagrody.

Informacje o organizatorze
Axence od ponad 10 lat dostarcza przedsiębiorstwom i instytucjom na całym świecie profesjonalne rozwiązania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT. –  Przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem. Chcemy podzielić się tą wiedzą z uczestnikami naszych bezpłatnych szkoleń. Doradzimy specjalistom IT jak usprawnić zarządzanie infrastrukturą IT, zarządom podpowiemy zaś jak optymalizować koszty jej obsługi – mówi Jacek Dąbrowski, Starszy Specjalista ds. PR i Digital Marketingu.

Źródło: Informacja prasowa.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym szkolenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.