GERDA BROKER rozpoczęła działalność w Trójmieście* (FOTO)

6 Gru
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Print this page

24 listopada br., podczas uroczystej kolacji z udziałem trójmiejskich przedsiębiorców, Gerda Broker zainaugurowała działalność nowego oddziału w Gdańsku.

Świadomym klientom indywidualnym tego regionu chcemy zaproponować usługi niezależnego doradcy, zarezerwowane dotychczas dla klientów private bankingu. Jesteśmy nową jakością dla tych osób – nie sprzedajemy pojedynczych produktów, ale oferujemy kompleksowe doradztwo. W obliczu spadku atrakcyjności tradycyjnych form lokowania kapitału, siłą naszej oferty jest możliwość lokowania pieniędzy w unikalne inwestycje alternatywne, niedostępne u innych podmiotów – powiedział podczas oficjalnej inauguracji Łukasz Lefanowicz, Prezes Gerda Broker.

lef

Natomiast rozpoczęcie działalności przez Gerda Broker właśnie w tym regionie, podyktowane było również potrzebami sygnalizowanymi przez lokalnych przedsiębiorców. Aż 49 proc. małych i średnich firm województwa pomorskiego wskazało brak środków finansowych, jako jedną z głównych barier rozwoju. A trudności z finansowaniem inwestycji najmocniej odczuwają przedsiębiorcy z branży budowlanej oraz reprezentujący przetwórstwo przemysłowe. – I rzeczywiście, już od pewnego czasu kontaktowały się z nami firmy z Trójmiasta posiadające zdrowe aktywa i majątek, ale ze względu na krótki czas funkcjonowania na rynku, mające problemy z uzyskaniem kredytu bankowego. W takiej sytuacji coraz częściej doradzamy przedsiębiorcom pozyskanie finansowania poprzez emisję obligacji korporacyjnych. W ciągu ostatnich trzech lat z doradztwa Gerda Broker przy procesie emisji obligacji korporacyjnych skorzystało już kilkadziesiąt firm, głównie z branży deweloperskiej, logistycznej, windykacyjnej oraz motoryzacyjnej. Pozyskane finansowanie to niebagatelny zastrzyk finansowy na działalność przedsiębiorstw, ale w szczególności na realizację nowych inwestycji – dodaje Łukasz Lefanowicz.


Dzięki rozpoczęciu działalności w Trójmieście, lokalni przedsiębiorcy, ale również klienci indywidualni, mają szansę skorzystać z usług pewnego i godnego zaufania przewodnika po świecie finansów. Zespół Gerda Broker dostępny jest w oddziale Gerda Broker zlokalizowanym w gdańskim Green Office, na ul. Partyzantów 76. – Korzystając z okazji, chciałbym jeszcze raz podziękować lokalnym przedsiębiorcom, którzy w tak licznym gronie wzięli udział w inauguracji działalności firmy w Gdańsku, jak również partnerom tego wydarzenia, którymi byli Pomorski Klub Biznesu, Hotel Sadova, NOMA oraz Express Biznesu i my3miasto.pl – podsumowuje Prezes Gerda Broker.

Fot.: Olga Kharina.

*–Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.