Geek Girls Carrots Trójmiasto #39

7 Kwi

10 kwietnia o godz. 18:00 w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER (ul. Lęborska 3B, Gdańsk–Przymorze), odbędzie się spotkanie z cyklu Geek Girls Carrots Trójmiasto. Trwają zapisy!

DLACZEGO WARTO?
Misją społeczności Geek Girls Carrots jest promowanie kobiet w IT oraz zachęcanie do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami. Nasze kolejne spotkanie w Trójmieście będzie zastrzykiem motywacji i solidną dawką informacji o świecie IT. Jeśli chcesz się przebranżowić, ale nie wiesz jak, przyjdź posłuchać historii Agaty Kulbickiej. Dowiesz się co robić, aby osiągnąć swój wymarzony cel i móc o sobie powiedzieć „jestem programistą/ką!” – informują organizatorki.

Kolejna prelegentka Karolina Wrońska opowie o tym jak przebiega praca w zespole IT i dlaczego można określić ją zwrotem „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”

– Na koniec wciągniemy Cię w świat hostingów, serwerów i systemów. Nie wiesz o czym mówimy? Tym bardziej musisz z nami być na prelekcji Wojciecha Babicza z Smarthost.pl. Pomiędzy prelekcjami jak zwykle będzie czas na poznanie się, czyli networking oraz wyjątkową niespodziankę! To co? Widzimy się 10 kwietnia o 18:00 w Starterze! – zachęcają organizatorki GGC Trójmiasto.

CO ZYSKASZ?
– Dostęp do wiedzy, historie 3 prelegentów;
– Możliwość inspiracji do własnych działań;
– Know-how, mnóstwo najnowszych trendów i pomysłów;
– Informacje, jak zacząć swoją drogę w IT;
– Okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych.

PROGRAM SPOTKANIA
18:10 I tak będę programistką! Czyli jak się nie poddać w drodze do celu. Agata Kulbicka
18:40 NETWORKING
19:10 Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego – Czyli jak wygląda współpraca projektanta z zespołem programistów, product ownerem, scrum masterem i interesariuszami, oraz to ile może zająć dowiezienie buttona. Karolina Wrońska
19:40 Wybór hostingu: o czym nam mówią, a o czym nie mówią firmy hostingowe? Wojciech Babicz

Geek Girls Carrots Trójmiasto

Trójmiejska społeczność kobiet kochających nowe technologie, to 38 spotkań w pięciu różnych lokalizacjach, to 87 prelegentki i 14 prelegentów, a przede wszystkim to Wy – uczestnicy spotkań, współtworzący społeczność. Ponad 1800 osób, które dołączyły do facebook’owej grupy społeczności, ok. 100-120 osób przychodzących na każde spotkanie.

Misją społeczności jest promowanie kobiet w IT, networking i samorozwój oraz zachęcanie kobiet do podejmowania wyzwań w branżach związanych z nowymi technologiami. Są w niej programistki, graficzki, project managerki, startuperki, właścicielki firm, specjalistki od: użyteczności, mediów społecznościowych, komunikacji w Internecie, SEO i SEM oraz studentki kierunków związanych z IT.

Jak zawsze będzie również rozwijający i angażujący networking. Spotkania trójmiejskiej społeczności Geek Girls Carrots to wiedza, nowe znajomości, kontakty biznesowe, a także projekty. Nie zapomnijcie zabrać wizytówek! Dodajcie wydarzenie do kalendarza! 

Zespół GGC Trójmiasto

Anna Czoska, Katarzyna Wrzałka, Katarzyna Kant, Jowita Kessler, Daria Dudchenko.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny dzięki współpracy z naszymi partnerami, którzy wspierają działalność społeczności. – Jeśli mimo zapisów nie będziesz mogła/mógł uczestniczyć w spotkaniu, prosimy o przekazanie tej informacji, kierując email na adres: ggc3city@gmail.com. Jest to dla nas bardzo cenna informacja, abyśmy mogli przygotować odpowiednią ilość miejsc i aby wszyscy mogli uczestniczyć w komfortowych warunkach – proszą organizatorki.

Zapisy: TUTAJ.

Fot.tyt.: medioGrafia.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.