Dni Kariery 2014 na Uniwersytecie Gdańskim

5 Mar

Dni Kariery® to targi pracy, praktyk i staży dla studentów. Organizowane przez organizację AIESEC od ponad 20 lat w największych ośrodkach akademickich w Polsce. Ich wiosenna edycja będzie miała miejsce już 11 marca 2014 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Jest to największe tego typu przedsięwzięcie w kraju, czego najlepszym dowodem jest frekwencja uczestniczących w nim studentów oraz pracodawców. W ubiegłym roku Dni Kariery® w Gdańsku odwiedziło ponad 8 000 studentów z największych trójmiejskich uczelni, a swoje oferty prezentowało prawie 50 firm.

Organizatorzy wydarzenia pragną wyjść naprzeciw oczekiwaniom uczestniczących w nim studentów i absolwentów, dając im możliwość zaznajomienia się z działalnością przedsiębiorstw oraz bliższego poznania wymagań dzisiejszego rynku pracy. Dni Kariery® są też niepowtarzalną szansą na wymianę wzajemnych oczekiwań oraz informacji między zatrudniającym, a potencjalnym pracownikiem.

kariery


Targi organizowane są przez międzynarodowe stowarzyszenie AIESEC
– największą na świecie organizację pozarządową, prowadzoną przez studentów i niedawnych absolwentów. Stowarzyszenie zrzesza ponad 110 000 członków i jest obecna w 124 krajach. W celu zapewnienia rozwoju młodym ludziom, AIESEC oferuje rozwój osobisty oraz praktyki i wolontariaty zagraniczne.

Więcej informacji znajdziecie na www.dnikariery.pl.

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.