Coaching Cafe w ARP

19 Cze

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza coachów i sympatyków coachingu na spotkanie organizowane w dniu 24 czerwca (środa) 2015, o godzinie 17.30, prowadzone przez International Coach Federation (Oddział Trójmiejski). Spotkanie odbędzie się w Agencji Rozwoju Pomorza (Gdańsk-Przymorze, ul. Arkońska 6).

Temat: Wakacje czyli rok na półmetku

Spotkanie w formie mini-warsztatu, poprowadzi Piotr Ławacz, akredytowany coach ICF na poziomie ACC, Dyrektor Oddziału Trójmiejskiego ICF, trener biznesu, partner rozwoju osobistego, właściciel Pracowni Rozwoju Osobistego WIN, kierownik merytoryczny Studium Akademia Coachingu Biznesowego przy Agencji Rozwoju Pomorza.

Wakacje, to równocześnie „półmetek” roku. I wielu z nas zadaje sobie pytania: Co z moimi planami z początku roku? Jak dobrze przygotować się do „jesieni”? A co z wakacjami? Mają być czasem wypoczynku, odnalezienia równowagi czy szukania „wiatru w żagle”? Jak budować dobrą równowagę pomiędzy pracą, wakacjami, rodziną i wreszcie sobą samym? Na te pytania będziemy próbować znaleźć właściwe odpowiedzi – zachęcają organizatorzy.

Spotkanie przeznaczone dla coachów i sympatyków coachingu – członkostwo w ICF nie jest wymagane. Udział w spotkaniu jest bezpłatny i nie wymaga członkostwa w ICF.

Kontakt:
Sabina Szuta, mail: sabina.szuta@arp.gda.pl, tel. 58 32 33 243
Agencja Rozwoju Pomorza

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.