Bo „Biznes to relacje”

24 Paź

„Biznes to Relacje” to cykl spotkań opartych na zasadzie uniwersalnego networkingu, które wzbogacone o wystąpienia prelegentów-praktyków różnych branż, zachęcają do dynamicznych interakcji między przedsiębiorcami. Najbliższe spotkanie odbędzie się 28 października, w godz. 9:00-12:00, u „Pracodawców Pomorza”, czyli przy Al. Zwycięstwa 24 w Gdańsku.

Organizatorami spotkania są: Justyna Wojtaszczyk, właścicielka agencji marketingowej i PR KeyK Project Marketing&Media oraz Ireneusz Osiński – Prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów.

28 października pojawi się dwóch gości: Roman Budnik, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku oraz Członek Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w Gdańsku, a także Dawid Piwowarczyk – prawnik, ekonomista i dziennikarz (autor nowości wydawniczej „Perspektywy pomorskiego rynku pracy”). Pierwszy z gości opowie o kondycji rynku pracy, a drugi – o robotyzacji w kontekście zatrudnienia.

Październikowe spotkanie należy do drugiej edycji cyklu „Biznes to Relacje”.

Podsumowanie pierwszej edycji (która zawarła się w 8 spotkaniach, przy udziale 15 wyjątkowych prelegentów i łącznej liczbie 400 uczestników), przy wykorzystaniu szeroko zakrojonych badań ankietowych, pozwoliło poznać potrzeby przedsiębiorców, dla których – jak się okazało – „Biznes to Relacje” jest unikalnym miejscem do formowania nowych biznesowych powiązań.

Tak o inicjatywie mówi Justyna Wojtaszczyk, właścicielka agencji marketingowej i PR KeyK Project Marketing&Media: – „Biznes to relacje” to cykliczne spotkania networkingowe w „Pracodawcach Pomorza”. Jaka jest największa ich wartość? Aż 80% uczestników naszych spotkań wskazuje na możliwość poznania nowych osób a 40% wskazuje na potencjał biznesowy tych spotkań. Serdecznie zapraszamy na najbliższe piątkowe spotkanie. Do zobaczenia już o 9.00!

Program spotkania:
9.00-9.40 – Rejestracja uczestników, sesja networkingowa oraz poczęstunek w formie szwedzkiego stołu.
9.40-9.50 – Powitanie uczestników spotkania.
9.50 – 10.25 – „Sytuacja na lokalnym rynku pracy. Możliwości wsparcia pracodawców zatrudniających pracowników” – Roland Budnik, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku opowie o aktualnej sytuacji na rynku pracy, prognozach na najbliższe lata a także podzieli się wiedzą na temat możliwości wsparcia pracodawców zatrudniających pracowników (np. refundowanie wyposażenia stanowisk pracy, wynagrodzeń itd.).
10.25 – 11.20 – Sesja networkingowa
11.20.-11.50 – „Perspektywy pomorskiego rynku pracy czyli czy roboty zabiorą nam pracę” – Dawid Piwowarczyk podzieli się przemyśleniami czy realną jest perspektywa, że nowoczesne systemy informatyczne i roboty zabiorą nam pracę.

plansza

Uwagi organizacyjne:
1. Ilość miejsc na spotkaniu ograniczona do maksymalnie 60 osób.
2. Bardzo prosimy o przybycie w godzinach 9.00-9.10. Macie wtedy Państwo więcej czasu na rozmowy i nawiązywanie kontaktów.
3. Spotkanie dla członków „Pracodawców Pomorza” bezpłatne. Osoby niezrzeszone  proszone są o dokonanie płatności w wysokości 25 zł do 26 października br. na konto Pracodawców Pomorza, Al. Zwycięstwa 24, Gdańsk nr konta 46116022020000000042696078 do dnia  br. z dopiskiem „Spotkanie networkingowe, październik”.  Płatności gotówkowe nie będą przyjmowane. Proszę wziąć z sobą potwierdzenie dokonania płatności.
4. Link do rejestracji TUTAJ.
5. Serdecznie zachęcamy członków Pracodawców Pomorza do zapraszania na spotkanie swoich klientów i kontrahentów. Przypominamy o zabraniu odpowiedniej ilości wizytówek.

Fot.tyt.: Katarzyna Krajewska Turyczyn /KKT STUDIO/Wysoka Szpilka

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.