Bezpłatny rejs twojego życia. Popłyń w niego z Columbusem

8 Wrz

11 września br. o godzinie 18:00 w gdańskim Olivia Business Centre (budynek Olivia Four) rozpocznie się pierwsze w nowym sezonie spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego Columbus. Bezpłatne szkolenia kierowane są do wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym, który zdobywa w Polsce coraz większą popularność.

Akademia Rozwoju Osobistego zaprasza na cykl szkoleń, mających na celu rozwój kompetencji miękkich, takich jak: budowanie relacji, inteligencja emocjonalna, komunikatywność, kreatywność, orientacja na działanie, pewność siebie, radzenie sobie ze stresem i problemami, wytrwałość, wywieranie wpływu i wielu innych obszarów ważnych w życiu każdego z nas. Szkolenia poprowadzą profesjonalni trenerzy rozwoju osobistego, psychologowie i ludzie sukcesu.

Pierwsze szkolenie Akademii Rozwoju Osobistego Columbus odbyło się 23 października 2014r. i od tego czasu aż do końca czerwca, co 2 tygodnie w prestiżowym Olivia Sky Club można było brać udział w kolejnych, zupełnie za darmo. W zeszłym sezonie zajmowano się tematyką od: Pewności siebie, motywacji i wytrwałości, wystąpień publicznych, networkingu, autohipnozy, poprzez praktyczne aspekty prowadzenia firmy, strategie marketingowe, tworzenie produktów, aż do zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Tak szeroki zakres tematyczny był wynikiem chęci zapewnienia uczestnikom rozwoju na wielu płaszczyznach, które odgrywają kluczową rolę w życiu każdego z nas. W tym sezonie planujemy skupić się na aspektach z dziedziny psychologii, a w zakresie biznesu i zdrowia współpracować z innymi organizacjami które się w nich specjalizują. Przeszliśmy długą drogę pełną prób i błędów, co pozwoli nam dać uczestnikom jeszcze większą wartość. Nowością będą między innymi nagrody książkowe, certyfikaty uczestnictwa, akcje charytatywne – mówi Krzysztof Jędrusiak, Koordynator Akademii Columbus.

Szkolenia są doskonałą okazją nie tylko do zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności, lecz także do nawiązywania kontaktów i spędzenia czasu w miłej atmosferze. Organizatorzy szkoleń przekonują, że poprzez przełamywanie ograniczeń i pracą nad własnym rozwojem, możemy obrać odpowiedni kierunek, który pomoże nam osiągnąć postawione sobie cele, nawet te najbardziej ambitne.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny ale należy się zarejestrować!

                                      >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<


Gdzie? Olivia Business Centre, Olivia Four
Kiedy? 11 września, godz. 18:00

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.