A co, jeśli postawisz na siebie? Druga Edycja Programu Personal Branding – Bądź widzialną Marką

1 Mar

Akademia Marki z Klasą proponuje sześciomiesięczny program dla osób, które chcą zbudować zapadającą w pamięć, potężnie działającą na odbiorców osobistą markę. Jeśli chcesz dodać impetu własnej karierze zawodowej i odnieść sukces, ten program jest dla Ciebie.

Budowanie osobistej marki – personal branding, to nic innego, jak decyzja by „markować” sobą – własnym nazwiskiem wszystko, co się robi i mówi. Stajesz się wtedy „znakiem towarowym”, rozpoznawalnym i rozróżnianym przez rynek. Budowanie marki własnego nazwiska wymaga odwagi, bo za tym stoi odpowiedzialność, etyka, właściwe wybory w życiu i w biznesie.

Właściwie wypromowana marka działa jak kurier, przynosi odpowiednio zapakowaną informację na Twój temat pod dokładnie podany adres. Dostarczona informacja pozwala odbiorcy szybko rozpoznać z jaką marką osoby ma do czynienia. Budując osobistą markę zwiększasz własną siłę rażenia, uzyskujesz wyrazistość, potrzebną do podjęcia wyboru Ciebie i Twojej oferty.

Program zawiera bogaty arsenał narzędzi pozwalających przygotować się do bycia dobrze odbieraną marką. Jest to konkretna wiedza oraz praktyczne ćwiczenia w obszarach takich jak rozwój osobisty, personal branding, autoprezentacja, tworzenie historii marki, logo; e-wizerunek oraz osobisty marketing, etykieta i savoir-vivre, stylizacja ubioru, stylizacja fryzury i wizaż, fotografia biznesowa.

Autorski, sześciomiesięczny program zawiera:
7 warsztatów 4 – godzinnych odbywających się w odstępie około trzech tygodni, prowadzonych przez wyjątkowych ekspertów w swoich dziedzinach

Dodatkowo:
– Indywidualne konsultacje w trakcie i na zakończenie programu.
– Follow – up w postaci jednego warsztatu po miesiącu od zakończenia programu – korygowanie podjętych działań.
– możliwość otrzymania certyfikatu „Marka z Klasą” – uprawniający do umieszczenia chronionego patentem znaku Marka z Klasą na własnych materiałach promocyjnych.
– udział w Wieczorach Biznesowych Lady Business Club w ciągu pół roku od momentu rozpoczęcia programu
– Preferencyjne warunki na roczne członkostwo w Lady Business Club

„Personal Branding nie jest Twoim kolejnym celem do zrealizowania, to inspirująca podróż i konsekwentna praca w procesie przeistaczania Twojej marki w zarabiający na siebie brand”.

Ilość osób w grupie ograniczona – maksymalnie 10 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy, pytania: Emilia Bartosiewicz, amzk@akademiamarkizklasa.pl

marka2
Więcej informacji
tutaj.

                           Zobacz także >>Lady Business Club, czyli spotkania dla Kobiet Biznesu<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.