Zostańcie twarzami kampanii Parku Handlowego Matarnia*

16 Sty

Zakupy o wartości 4000 zł, udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz pozostanie twarzą wiosennej kampanii reklamowej – takie nagrody czekają na tych, którzy wezmą udział w konkursie „Moda łączy pokolenia. Pokażcie Wasz Styl” zorganizowanym przez Park Handlowy Matarnia.

Na Facebooku, na fanpage’u Parku Handlowego Matarnia uruchomiono specjalną aplikację, za pomocą której można zgłosić swój udział w konkursie. Zadaniem jest zrobienie wielopokoleniowego zdjęcia przedstawiającego stylizację modową. Zdjęcie powinno również zawierać ciekawe uzasadnienie przygotowanej stylizacji. Na zdjęciu konkursowym powinny znaleźć się maksymalnie cztery osoby – przedstawiciele różnych pokoleń.

To już 9. edycja konkursu, w którym szukamy stylowych mieszkańców Trójmiasta – mówi Joanna Kwiatkowska, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – Tym razem na zdjęciach chcemy zobaczyć stylowych reprezentantów różnych pokoleń. Dlatego zapraszamy do zabawy mamę, tatę, rodzeństwo, dziadków, ciocie i wujków. Na zdjęciach mogą być również znajomi w różnym wieku. Na uczestników czekają nie tylko atrakcyjne nagrody, ale również szansa na wspaniałe spędzenie wspólnego czasu.

Do 28 lutego użytkownicy aplikacji konkursowej mogą wgrywać oraz głosować na znajdujące się w galerii zdjęcia. Spośród piętnastu zdjęć, które otrzymają największą liczbę głosów, Jury wybierze dziesięć najciekawszych, a autorzy zostaną zaproszeni do drugiego etapu konkursu i wezmą udział w próbnej sesji zdjęciowej. Na podstawie pracy z obiektywem oraz ogólnej prezentacji, Jury wybierze zwycięzcę, o czym poinformuje na Facebooku Parku Handlowego Matarnia.

Efekty finałowej sesji zdjęciowej zobaczymy podczas wiosennej kampanii reklamowej na billboardach w Trójmieście. Dodatkowo, zwycięzcy otrzymają nagrodę w postaci zakupów o wartości 4 tys. złotych do zrealizowania we wszystkich sklepach znajdujących się na terenie centrum.

I etap: do 28.02.2017 roku do godz. 23:59
II etap: od 01.03. do 10.03.2017 roku

Więcej informacji, aplikacja konkursowa oraz regulamin znajdują się na profilu FB Parku Handlowego Matarnia oraz stronie www.matarnia.parkhandlowy.pl.

*– Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.