Zostań twarzą kampanii Parku Handlowego Matarnia*

29 Lip

Udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, zakupy o wartości 4000 zł oraz zostanie twarzą jesiennej kampanii reklamowej – takie nagrody czekają na wszystkie kobiety, które wezmą udział w konkursie „Pokażcie styl Trójmiasta”. Konkurs organizowany jest przez Park Handlowy Matarnia. 

Na Facebooku, na fanpage’u Parku Handlowego Matarnia została uruchomiona specjalna aplikacja, za pomocą której można zgłosić swój udział w konkursie. Co należy zrobić? Zadaniem jest stworzenie fotografii przedstawiającej stylizację modową wraz z przyjaciółkami. Zdjęcie powinno również zawierać uzasadnienie przygotowanej stylizacji.

 Już od kilku lat organizujemy konkurs „Pokaż rodzinny styl Trójmiasta” skierowany do całych rodzin oraz konkurs „Pokażcie styl Trójmiasta” dla młodych – mówi Joanna Kwiatkowska, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – Konkursy spotkają się z pozytywnym odbiorem, więc postanowiliśmy je kontynuować i tym razem postawić na damską przyjaźń. Zapraszamy do udziału wszystkie kobiety lubiące dobrą zabawę, modę oraz chęć sprawdzenia swoich sił przed obiektywem. Na uczestniczki czekają nie tylko atrakcyjne nagrody, ale również szansa na wspaniałe spędzenie wspólnego czasu.

Do 9 sierpnia użytkownicy aplikacji konkursowej mogą wgrywać oraz głosować na znajdujące się w galerii zdjęcia. Spośród piętnastu zdjęć, które otrzymają największą liczbę głosów, Jury wybierze dziesięć najciekawszych, a autorzy zostaną zaproszeni do drugiego etapu konkursu i wezmą udział w próbnej sesji zdjęciowej. Na podstawie pracy z obiektywem oraz ogólnej prezentacji Jury wybierze zwycięzcę, o czym poinformuje na stronie aplikacji konkursowej oraz na FB Parku Handlowego MatarniaEfekty finałowej sesji zdjęciowej zobaczymy podczas jesiennej kampanii reklamowej na billboardach w Trójmieście.

HARMONOGRAM KONKURSU:

I etap: do 09.08.2015 roku do godz. 23:59

II etap: od 10.08. do 16.08.2015 roku

 

PHMatarnia

>>KLIKNIJ I POZNAJ SZCZEGÓŁY KONKURSU!<<

2 Replies to “Zostań twarzą kampanii Parku Handlowego Matarnia*

  1. Jest to już kolejna edycja konkursu skierowana do mieszkańców Trójmiasta, w której nagrodą jest m.in. pozostanie twarzą kampanii reklamowej Parku Handlowego Matarnia. W ostatnim konkursie „Pokażcie rodzinny styl Trójmiasta” udział mogły wziąć całe rodziny, a na billboardach zobaczyliśmy rodziców i dzieci. Wcześniej była to grupa przyjaciół. Tym razem Park Handlowy Matarnia stawia na damską przyjaźń 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.