Zaucha symfonicznie dla mieszkańców Sopotu (KONKURS)

9 Wrz

Tradycją stało się już, że każdego roku z końcem lata Prezydent Sopotu zaprasza mieszkańców na wyjątkowy muzyczny wieczór. W tym roku, sopoccy melomani, lato pożegnają w niedzielę, 13 września o godzinie 18.00 w Operze Leśnej. Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod batutą Wojciecha Rajskiego wraz z solistami zaprosi słuchaczy w sentymentalną podróż – koncert poświęcony twórczości Andrzeja Zauchy pt. „Andrzej Zaucha Symfonicznie”. Mamy dla Was podwójne zaproszenia!

Na deskach Opery Leśnej wystąpią znakomici artyści: Krystyna Prońko, Anna Serafińska, Andrzej Dąbrowski, Janusz Szrom i Jacek Kotlarski. Koncert poprowadzi Paweł Sztompke.

Wydarzenie „Andrzej Zaucha Symfonicznie” będzie muzycznym wspomnieniem twórczości wielkiego polskiego wokalisty jazzowego. Artyści przypomną znane i uwielbiane przez publiczność przeboje Andrzeja Zauchy, między innymi: Byłaś serca biciem, Jak na lotni, C’est la vie, Wymyśliłem ciebie w aranżacjach muzycznych Krzysztofa Herdzina.

Na deskach Opery Leśnej obok gwiazd polskiej sceny muzycznej wystąpią młodzi, debiutujący laureaci bydgoskiego Festiwalu pamięci Andrzeja Zauchy „Serca bicie”. Prócz nostalgicznych walorów muzycznych będziemy mieli okazję wysłuchać koncertu w bogatej i profesjonalnej oprawie pełnej efektów wizualnych i świetlnych.

Gala swój debiut miała na deskach bydgoskiej Opery Nova, w warszawskiej Sali Koncertowej, oraz na międzyzdrojskim Festiwalu Gwiazd. Tam zachwyciła i porwała słuchaczy. – Atmosfera Opery Leśnej sprawi, że gala będzie niezwykle nastrojowym wydarzeniem muzycznym, pełnym muzyki wypełnionej treścią – zachęcają do udziału w koncercie organizatorzy przedsięwzięcia.

W poprzednich latach sopocka publiczność miała okazję wysłuchać w ramach „Koncertu dla mieszkańców” tak znakomitych artystów jak choćby: Marcin Wyrostek, Jose Torres i Havana Dreams.

Bilety w cenie 15/10 zł i 10/5 zł z Kartą Sopocką do nabycia w kasie Opery Leśnej, punkcie informacyjnym Kulturalny Sopot (na Placu Przyjaciół Sopotu) oraz na stronie internetowej www.operalesna.sopot.pl.

 

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na koncert!

                         Wymień trzy zespoły, w których występował Andrzej Zaucha

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku  (11 września) do godziny 12.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – ZAUCHA. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 11 września, do godziny 12.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.