Zaszalej na WIESZAK PARTY

4 Mar

8 Marca, w Dzień Kobiet, na terenie gdańskiego AWF-u odbędzie się Wielki Kiermasz Odzieży i Akcesoriów, pod przewrotnym tytułem Wieszak Party. Jak żartobliwie zachęca organizatorka – Fatima Zblewska, właścicielka Agencji Eventowej VIP EVENTDrogie Panie, same zróbmy sobie prezent! Dość goździków i rajstop!

Wieszak Party to wielki kiermasz odzieży i akcesoriów, na którym można będzie kupić praktycznie wszystko: od poszczególnych części garderoby, przez obuwie, torebki, paski, czapki, na biżuterii kończąc. Założenie kiermaszu jest takie, aby wyprzedawać rzeczy używane, ale w stanie bardzo dobrym, po okazyjnych cenach i tym samym wyzbywać się rzeczy, które w domu zalegają i zabierają tylko miejsce.

Jednak, nie tylko rzeczy używane będzie można na nim znaleźć. – Będzie też kilka stoisk z rzeczami nowymi, a także rękodziełem. Mamy Panią, która przyjedzie z własnoręcznie robioną biżuterią, a także Panią, która szyje czapki dla dzieci. Pojawi się też znana trójmiejska projektantka – Irina Panicheva ze swoją kolekcją – zachęca Fatima Zblewska.

Atrakcją na kiermaszu będzie „DZIAŁ DZIECIĘCY”, gdzie mamy będą sprzedawać ubranka i zabawki po swoich dzieciach. Organizatorzy zachęcają do przyjścia całą rodziną, gdyż dla najmłodszych będzie przygotowany kącik zabaw dla dzieci z animatorkami i liczne atrakcje.

– Zainteresowanie wydarzeniem zdecydowanie przerosło nasze oczekiwania. Na tą chwilę mamy zgłoszonych ponad 40 wystawców, a wciąż zgłaszają się kolejne osoby. Myślę, że to duża zasługa licznych Patronów Medialnych oraz firm i instytucji, które zgodziły się wesprzeć nasze wydarzenie. Niestety, z przyczyn technicznych musieliśmy zamknąć rejestrację sprzedawców na tydzień przed imprezą. Następna edycja już w maju – dodaje Organizatorka.

wieszak

8 Marca (niedziela), w godz. 11-15, budynek główny AWFiS w Gdańsku.

 >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Polecamy!

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.