„Wystawa na ekranie”: Vincent van Gogh (KONKURS)

12 Sie

„Wystawa na ekranie” (Exhibition on Screen) to prezentacja kolekcji najwybitniejszych artystów malarstwa z najważniejszych muzeów na całym świecie. Na dużym ekranie, w znakomitej jakości obrazu HD są pokazane wystawy tematyczne, uchwycone w specjalny, dostosowany do warunków kinowych sposób. W ramach projektu 17 sierpnia o godzinie 19.00 widzowie Multikina będą mogli zobaczyć wystawę klasycznych dzieł Vincenta van Gogha. Mamy dla Was zaproszenia! 

W ramach najbliższego pokazu z cyklu „Wystawa na ekranie” zaprezentowana zostanie produkcja „Vincent van Gogh. Nowy sposób widzenia”. Film będzie spotkaniem z wyjątkowym artystą, człowiekiem, który odcisnął niezatarte piętno na sztuce XX wieku. W 2015 roku przypada 125. rocznica śmierci Vincenta van Gogha, obchody tej rocznicy są jednocześnie okazją do ponownego pochylenia się nad dorobkiem holenderskiego mistrza.

O jego twórczości wypowiadają się zaproszeni goście, światowej sławy kuratorzy i historycy sztuki, którzy często podsuwają nowe, zaskakujące interpretacje klasycznych dzieł Vincenta van Gogha. Dzięki pełnemu dostępowi do zbiorów Muzeum van Gogha w Amsterdamie powstał genialny nowy film o jednym z najbardziej fascynujących i uwielbianych artystów. To niezwykła okazja do obejrzenia legendarnych dzieł van Gogha na dużym ekranie w towarzystwie wybitnych znawców i interpretatorów jego twórczości. Zgromadzone w Amsterdamie dzieła rudowłosego Vincenta zdradzą nam swoje tajemnice i otworzą nowe perspektywy spojrzenia na twórczość i życie artysty osobnego.

Cykl „Wystawa na ekranie” (Exhibition on Screen) przenosi na kinowy ekran bezcenne arcydzieła, do których dostęp jest często z różnych powodów ograniczony. Przedstawia również fakty z życia najważniejszych artystów malarzy świata. Phil Grabsky – pomysłodawca i główny producent przedsięwzięcia – przy pomocy ciekawej narracji, a także dzięki wypowiedziom ekspertów, wizytom w pracowniach konserwatorskich i maksymalnym zbliżeniom ukazującym dzieła w detalach, umożliwia widzom całego świata zobaczenie tego, co jest niedostępne podczas tradycyjnej wizyty w galerii czy w muzeum.

17 sierpnia cykl „Wystawa na ekranie” zagości w następujących kinach sieci: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź Silver Screen, Wrocław Arkady, Zabrze.

Bilety do nabycia w kasach kin i za pośrednictwem strony internetowej w następujących cenach: 35 zł (bilet normalny), 30 zł (bilet ulgowy dla uczniów i studentów z ważną legitymacją oraz seniorów, ulgowy z kuponem z magazynu Sens), 25 zł (bilet grupowy dla grup zorganizowanych powyżej 15 os.).

Bilety grupowe dla grup powyżej 15 osób do nabycia u specjalistów ds. rezerwacji grupowej w poszczególnych kinach (telefony kom. pon – pt, 9.00-17.00): 

Multikino Gdańsk, al. Zwycięstwa 14; tel.: 58 765 93 24, tel. kom.: +48 502 555 736

Multikino Gdynia, ul. Waszyngtona 21, tel.: 58 765 96 24, tel. kom.: +48 513 111 858

Multikino Sopot, ul. Boh. Monte Cassino 63, tel.: 58 765 94 24, tel. Kom.: +48 513 111 984

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na seans, który odbędzie się 17 sierpnia!

Jak nazywa się pełnometrażowy film twórcy cyklu „Wystawa na ekranie”, którego światowa premiera miała miejsce w 2004 roku?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (14 sierpnia) do godziny 10.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – WYSTAWA NA EKRANIE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych, poprawnych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 14 sierpnia, do godziny 10.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.