Wygraj przelot helikopterem z Mikołajem Roznerskim!

5 Lut

Multikino z okazji premiery „Ciemniejszej strony Greya” przygotowało konkurs, w którym nagrodą główną jest lot helikopterem nad Warszawą z aktorem Mikołajem Roznerskim oraz karty podarunkowe na produkty God Save Queens. Konkurs jest prowadzony przy użyciu ChatBota na fanpage’u Multikino Polska na portalu Facebook.com.

9 lutego w sieci Multikino będzie można zobaczyć przedpremierowo „Ciemniejszą stronę Greya”, a 10 lutego film wejdzie na ekrany kin. Z okazji tej premiery Multikino przygotowało konkurs, w którym można wygrać przelot helikopterem (Sky Poland) nad Warszawą z Mikołajem Roznerskim oraz karty podarunkowe na produkty God Save Queens. Ponadto każdy z uczestników konkursu otrzyma kod zniżkowy na zestaw Oscar do realizacji w sieci kin Multikino

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na fanpage Multikino w serwisie Facebook.com, wysłać wiadomość prywatną o treści „Hey Grey” i rozpocząć rozmowę z automatycznym botem w aplikacji Facebook Messenger lub wiadomości prywatnej na urządzeniach desktop. Podczas rozmowy Bot poprosi o akceptację regulaminu oraz zada pytanie konkursowe, na które należy udzielić odpowiedzi w treści czatu.

konk2

Konkurs na ChatBocie na fanpage’u Multikino Polska na portalu Facebook.com trwa od 1 do 14 lutego br. Wyniki zostaną ogłoszone 15 lutego br. ChatBot poinformuje zwycięzców poprzez wysłanie wiadomości prywatnej w serwisie Facebook.com.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.