„War Horse” National Theatre Live po raz pierwszy w Multikinie (KONKURS)

27 Maj

Multikino i British Council w ramach cyklu Teatry brytyjskie w Multikinie zapraszają 29 maja na specjalne pokazy scenicznej adaptacji słynnej powieści Micheala Morpurgo „War Horse” („Czas Wojny”) w reżyserii Nicka Stafforda. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet na seans!

National Theatre Live ponownie w Multikinie – 29 maja w wybranych kinach sieci Multikino widzowie będą mogli uczestniczyć w specjalnych pokazach „War Horse”. Sztuka oparta jest na powieści jednego z najpoczytniejszych brytyjskich pisarzy dziecięcych Michaela Morpurgo pt. „Czas Wojny”. To wzruszająca opowieść o sile przyjaźni i miłości w świecie targanym piekłem wojny, gdy niewinność zostaje zderzona z przemocą.

Sztuka Nicka Stafforda, za którą był nominowany do prestiżowej Laurence Olivier Award, urzeka magią teatru, imponuje realizatorskim rozmachem i scenicznymi rozwiązaniami. W spektaklu wykorzystano naturalnych rozmiarów figury zwierząt pochodzące ze słynącej ze znakomitej sztuki kukiełkowej Handspring Puppet Company. Po wybuchu I Wojny Światowej, Joey, ukochany koń młodszego syna Alberta, zostaje sprzedany kawalerii i wysłany do Francji. Wkrótce dostaje się pod ogień wroga i los zsyła go na niezwykłą odyseję, służy obu stronom, aby w końcu znaleźć się na ziemi niczyjej. Albert nie może zapomnieć o Joey’m i będąc zbyt młodym, żeby zaciągnąć się do wojska, wyprawia się na niebezpieczną misję, aby go odnaleźć i sprowadzić do domu.

Pokaz „War Horse” National Theatre Live w wersji oryginalnej z polskimi napisami zobaczymy w czwartek 29 maja o godzinie 18.00 w 13 kinach sieci Multikino. Bilety: 40 zł – normalny, 35 zł – ulgowy (uczniowie i studenci z ważną legitymacją, seniorzy), 30 zł – bilet grupowy (dla grup powyżej 15 os.). Bilety grupowe dostępne u specjalistów ds. rezerwacji grupowej w poszczególnych kinach.

War Horse National Theatre Live po raz pierwszy w Multikinie_plakat

KONKURS: Odpowiedz na proste pytanie i wygraj jedno z podwójnych zaproszeń na seans!

W którym roku założono British Council?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (28 maja) do godziny 20.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – WAR HORSE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzoneni zostaną autorzy najwcześniej nadesłanych odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 28 maja, do godziny 20.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

Powodzenia!

Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.