Walentynkowa „Przygoda z ogrodnikiem” (KONKURS)

5 Sty

„Przygoda z ogrodnikiem” to czarna komedia z zaskakującą puentą, wybitnego kanadyjskiego autora Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych, jak: „Między Łóżkami”, „Ostra Jazda”, „Old Love”, czy „Randka w Ciemno na dwie pary”. Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na walentynkowy wieczór.

Para aktorów – Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie ze szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym tytułowy ogrodnik Państwa Dzikich? – dowiecie się na spektaklu!

„Przygoda z ogrodnikiem” to wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada!

Obsada:
Anna Mucha
Michał Sitarski
Katarzyna Cichopek
Agnieszka Włodarczyk
Bogdan Kalus
Bartosz Żukowski/Artur Krajewski

Kiedy? 14.02.2019, godz.17:30 i 20:30
Gdzie? Gdańsk, Scena Teatralna NOT
Bilety: 95/110/125 zł
Do nabycia: Biletyna, KupBilecik, eBilet, Empik, biuro Organizatora

UWAGA: Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na spektakl „Przygoda z ogrodnikiem” na godz. 20:30.

               Kiedy i gdzie odbyła się premiera spektaklu „Przygoda z ogrodnikiem’?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do poniedziałku (11 lutego) do godziny 15.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – PRZYGODA Z OGRODNIKIEM. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 11 lutego, do godziny 15.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na spektakl „Przygoda z ogrodnikiem” (godz. 20:30).

5. Informujemy, że dane osobowe (imię, nazwisko, adres e-mail oraz nr telefonu) w związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), są przetwarzane przez właściciela portalu My3Miasto.pl – Radio Sopot Sp. z o.o. wyłącznie w celach konkursowych. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przekazanie danych (wyłącznie imienia i nazwiska) organizatorom/sponsorom wydarzenia. Czytelników, którzy nie wyrażają na to zgody, prosimy o nieuczestniczenie w konkursie.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Sponsorem zaproszeń jest Agencja Impresariat 34art.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.