Wakacyjny Kabaret Młodych Panów i morze (KONKURS)

21 Lip

4 sierpnia o godz. 20:00 Kabaret Młodych Panów zaprasza na gorącą przygodę pełną gofrów, piasku, mew i Nemo! W specjalnym, wakacyjnym programie będzie można zobaczyć świeże, premierowe skecze, a także te najbardziej znane i lubiane! Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia!

Podczas tegorocznych wakacji artyści odwiedzą najlepsze miejscowości i najlepsze miejscówki w tych miejscowościach. Zaproszą do wspólnej zabawy, będzie można odprężyć się i rozerwać po całodniowym stresie pilnowania swojego kawałka plaży. To będzie jak balsam na Wasze spalone plecy. Jak zimne piwko dla ochłody, oczywiście bezalkoholowe.

Kiedy? 4 sierpnia 2017, godz. 20:00
Gdzie? Sopot, Tarasy przy Aquaparku
Bilety: 55-95 zł
Do nabycia: Biletyna.pl, KupBilecik.pl, eBilet.pl, Kabaretowebilety.pl, Tarasy przy Aquaparku

UWAGA: Odpowiedz na proste pytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na występ kabaretu na Tarasach sopockiego klubie Pick&Roll!

                 Gdzie i kiedy miała miejsce premiera pierwszego programu KMP?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do czwartku (3 sierpnia) do godziny 15:00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – KMP W SOPOCIE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 3 sierpnia, do godziny 15.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na występ kabaretu w Sopocie (o godz.20:00).

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Fundatorem nagród jest agencja Impresariat34art.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.