Trójmiejski Szum 3

5 Gru

Już 11 grudnia w sopockim klubie Atelier odbędzie się trzecia edycja charytatywnego koncertu „Trójmiejski Szum”. Tym razem, podczas imprezy będą zbierane artykuły domowe i pieniądze na dwie gdyńskie rodziny z Szlachetnej Paczki.

„Trójmiejski Szum” to inicjatywa połączenia koncertu hip-hopowego z akcją charytatywną. Ostatnia edycja odbyła się 17 marca w sopockim Sfinks700 i przyciągnęła blisko 200 osób. Pozwoliło to zebrać ponad 6 tysięcy złotych, które w formie niezbędnych artykułów zostały przekazane do gdyńskiego hospicjum dziecięcego.

Ochir Buural, Paweł Dąbrowski i Piotr Zeszutek to organizatorzy i inicjatorzy „Trójmiejskiego Szumu”. Angażują się wspólnie w hip-hopowy projekt N!Tendo, a także Eku2 (Paweł i Piotr).

ts2

To już trzecia edycja naszego koncertu. Tak naprawdę chodzi nam o połączenie dobrego z pożytecznym. Lubimy się bawić i grać koncerty, a przy okazji pomagamy najbardziej potrzebującym – mówi Paweł Dąbrowski.

Tradycją można nazwać fakt, że za każdym razem organizatorzy decydują się na zmianę miejsca, gdzie odbędzie się koncert. Atelier to już trzeci klub goszczący „Trójmiejski Szum”, ale co spaja wszystkie edycje to jedno miasto – Sopot.

Z Sopotem jesteśmy najbardziej związani. Wraz z Pawłem uczęszczaliśmy do jednego przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum – wszystkie znajdują się w Sopocie. Jest to nasz dom, dlatego najłatwiej organizować nam tego typu akcje właśnie „u nas”. W planach mamy wyjść na zewnątrz i zrobić imprezę plenerową, może uda się przystosować do tego sopockie błonia, kto wie? – dodaje Piotr Zeszutek, rugbista sopockiego Ogniwa.

ts1

Świąteczna edycja ma na celu pomoc w zebraniu prezentów dla dwóch rodzin, które organizatorzy wybrali dzięki akcji Szlachetna Paczka.

Doskonale wiemy, że nasi znajomi są chętni do pomocy potrzebującym. Czasami nie wiedzą za bardzo komu i jak można pomóc. My wychodzimy z inicjatywą i staramy się w najlepszy sposób ułatwić tę pomoc. Dodatkowo udaje nam się zaangażować wiele trójmiejskich klubów sportowych i przedsiębiorstw, które chętnie nas wspierają – informuje Ochir Buural.

Wejście na koncert kosztuje jedyne 10 zł, które zostanie zamienione na los. W czasie imprezy odbędzie się loteria, a także przeróżne licytacje. Do akcji „Trójmiejski Szum” włączyło się wiele podmiotów, które wsparły inicjatywę środkami pieniężnymi oraz swoimi produktami przekazanymi na aukcje. Np. swoje gadżety klubowe przekazały sopockie drużyny: Ogniwo, Atom oraz Trefl. 

ts3

Nad przebiegiem całej imprezy będą czuwać Dj Ciśnień i Dj Serio, natomiast poniżej Line-up:
GCP.
Eku2/N!Tendo,
Mati i Skor,
Tomasin/RakRaczej (DwaZera).

Co? Hip-hopowy koncert charytatywny – „Trójmiejski Szum 3 – Szlachetna Paczka”
Gdzie? Sopocki klub Atelier
Kiedy? 11 grudnia 2016
O której? Wjazd od 19.00, start koncertów 20.00
Po co? Zbiórka artykułów i pieniędzy dla dwóch rodzin z akcji Szlachetna Paczka

                                 >>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.