Tribute to Frank Sinatra w Operze Leśnej (KONKURS)

20 Lip

24 lipca w sopockiej Operze Leśnej w ramach koncertu „Tribute to Frank Sinatra” wystąpią m.in. Katarzyna Cerekwicka, Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka, Łukasz Zagrobelny i Kuba Badach. Start: 20:30. Mamy dla Was bilety! 

Porywające widowisko muzyczne będące artystycznym ukłonem w stronę jednej z najważniejszych postaci światowej muzyki rozrywkowej – Franka Sinatry, czyli obdarzonego nieprawdopodobnym talentem amerykańskiego wokalisty jazzowego.

Teraz w Polsce będziemy mogli w pełni poczuć niesamowity, nowojorski klimat charakterystyczny dla twórczości Króla Jazzu. W trakcie koncertu usłyszymy wspaniałe przeboje takie jak „My way”, „Strangers in the night”, „New York, New York” w znakomitych aranżancjach, wykonanych przez orkiestrę Filipa Siejki. Utwory Mistrza wykonają wybitni artyści m.in. Katarzyna Cerekwicka, Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka, Kuba Badach i wielu innych. Cały koncert poprowadzi jedyny i niepowtarzalny Piotr Bałtroczyk. Zapraszamy Państwa do udziału w tej niesamowitej uczcie muzycznej, której klimat zostanie w Państwa sercach na długo – zachęcają organizatorzy.

Bilety w cenie: 45 zł; 65 zł; 85 zł; 120 zł, 150 zł do nabycia w kasach Opery Leśnej w Sopocie oraz za pośrednictwem strony internetowej.

plakat

UWAGA: Odpowiedz napytanie konkursowe i wygraj podwójne zaproszenie na koncert „Tribute to Frank Sinatra”!

Z jaką polską wokalistką występował Frank Sinatra w latach 60.?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do piątku (22 lipca) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – TRIBUTE TO FRANK SINATRA SOPOT. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 22 lipca, do godziny 11.00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na koncert „Tribute to Sinatra” w Operze Leśnej.

Powodzenia!

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.