Teatr Tańca: InTimE (KONKURS)

4 Gru

Jak jedna osoba może stać się rzeczywistością kogoś innego? Czy zawsze musimy poruszać się pomiędzy niezrozumiałą niepewnością związaną z byciem w związku a okrutną rzeczywistością życia w pojedynkę? Spektakl tworzy pytania, na które nie daje odpowiedzi. Pokazuje jedynie zawiłość ludzkich relacji, których bolesna szczerość nie pozwala by widz opuścił teatr obojętnie. Na naszych Czytelników czekają podwójne zaproszenia na Teatr Tańca, który odbędzie się 6 grudnia o godz. 19:00 w GTS. Uwaga! Spektakl dla widzów dorosłych!

InTimE zaskakuje i porusza. Tancerze poruszają się z niezwykłą gracją i elegancją zachowując harmonię proporcji. Dzięki temu oglądając spektakl można doświadczyć perfekcji. Erotyka w choreografii Pala Frenaka jest zarówno bezwstydnie dzika, brutalna jak i klasycznie szlachetna.

InTimE to pełna pasji, namiętności, uwypuklająca piękno ludzkiego ciała, opowieść o skomplikowanych relacjach międzyludzkich, przede wszystkim tych, które implikują relacje erotyczne. […] Spektakl jest doskonałą mieszanką namiętności, przemocy i poetyckości, podobną do tej, jaka powstała w Oczyszczonych Krzysztofa Warlikowskiego. […] Mimo zupełnej nagości i, momentami, dość odważnych konfiguracji, nie budzi niesmaku, a jedynie zachwyt nad pięknem ludzkiego ciała. Ale przede wszystkim każe się zastanowić, jak bardzo nasze ciało decyduje o naszym postępowaniu i w jakim stopniu wpływa na to, kim jesteśmy. Anna Wróblowska.

Choreografia: Pál Frenák
Muzyka: Attila Gergely
Światło: János Marton
Dźwięk: Attila Hajas
Scenografia i make-up: Gyula Majoros
Kostiumy: Gergely Szabó

Obsada: Marie-Julie Debeaulieu, Fanni Esterházy, Gábor Halász, Milán Maurer, Zoltán Feicht, Erika Vasas.

UWAGA: Weź udział w naszym konkursie i zdobądź zaproszenie na spektakl w GTS.

           Jak nazywa się nagroda przyznawana najlepszym spektaklom tanecznym, do której                                                               został nominowany spektakl InTimE?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres konkursy@my3miasto.pl do środy (6 grudnia) do godziny 11.00. W temacie wiadomości należy wpisać KONKURS MY3MIASTO.PL – InTimE. Pamiętajcie o zapoznaniu się z regulaminem oraz dopisaniu swoich danych, adresu e-mail i telefonu kontaktowego, który pozwoli nam szybciej skontaktować się ze zwycięzcą. Nagrodzeni zostaną autorzy wylosowani spośród listy wiadomości zawierających poprawne odpowiedzi.

REGULAMIN KONKURSU

1. Konkurs trwa do 6 grudnia, do godz. 11:00.

2. Konkurs jest prowadzony za pomocą wysyłki e-mailem odpowiedzi na zadane pytania.

3. Konkurs nie jest organizowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis facebook.com.

4. Nagrodami w konkursie są bilety na spektakl w GTS.

Powodzenia!

 

AKTUALIZACJA: Konkurs został rozstrzygnięty. Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które wkrótce pojawią się na naszej stronie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.