„Summer Amber Festival 2018” (PATRONAT)

17 Mar

Mamy dla Was ciepłe wiadomości, choć na chwilę zapomnij o mroźnej zimie, bo nadchodzi Summer Amber Festival 2018! To najgorętsza impreza tego lata, na której króluje muzyka Disco Dance i Disco Polo.

Zagramy dla was w dwóch nadmorskich miejscowościach: 20 i 21 lipca 2018 spotykamy się w Jantarze, gdzie na scenie będziemy gościć: Red Queen, Yugine, Diadem, Paulle oraz Zenona Martyniuka z zespołem Akcent. Następnego dnia zagrają dla Was Camasutra, Elixir, Markus P i Margaret – informują organizatorzy.

Od rana na plaży odbywać się będą XX Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu w czterech kategoriach: dzieci, junior, senior oraz VIP, a dla najmłodszych zaplanowane są gry i zabawy z królem Julianem.

Natomiast jeżeli macie ochotę wybawić się przy muzyce Disco Polo, koniecznie musicie pojawić się 25 lipca w Jastarni, bo od godziny 17:00 na scenie zobaczycie: The Brothers, Yugine, Red Queen, Freaky Boys, After Party i Dboom. Oczywiście nieodłącznie naszemu festiwalowi towarzyszyć będą piękne kobiety, które podejmą się walki o tytuł „Bursztynowa Miss Polski 2018”. Nie możecie tego przegapić – dodają organizatorzy.

Wstęp jest zupełnie za darmo, nie może Cię tam zabraknąć! Do zobaczenia!

Więcej szczegółów  na oficjalnej stronie festiwalu www.amberfestival.pl.

Portal my3miasto.pl ma przyjemność ponownie patronować Summer Amber Festival.

One Reply to “„Summer Amber Festival 2018” (PATRONAT)”

  1. Pingback: Bursztynowa Miss Polski (PATRONAT) - my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.