Spotkanie branży e-commerce tym razem w Gdyni! (PATRONAT)

21 Maj

Po 8 udanych edycjach w Krakowie, Białymstoku, Katowicach i Warszawie, czas na ostatni w sezonie wiosennym InCommerce, tym razem w Gdyni. 7 czerwca spotykamy się w Gdyni, by po raz kolejny porozmawiać o sposobie na poprawę konwersji i zwiększanie sprzedaży w e-sklepach.

Celem spotkań jest edukacja branży i dzielenie się wiedzą. Staramy się dobrać prelegentów tak, by przedstawić najnowsze trendy i świeże spojrzenie na e-commerce oraz pokazać doświadczenia praktyków z branży – szczególnie właścicieli e-sklepów – zachęcają organizatorzy.

Co?
Każdy Incommerce to potężna dawka wiedzy i case study z zakresu szeroko pojętej sprzedaży w Internecie: UX, SEM, SEO, systemy e-commerce, analityka, prawo, migracje systemów, systemy płatności, marketing i wiele innych.

Staramy się przybliżyć uczestnikom aspekty związane z prowadzeniem e-biznesu, począwszy od wyboru platformy sprzedażowej, przez jej promocję a kończąc na case’ach wybranych e-sklepów w Polsce. Nasze prelekcje oparte są na doświadczeniach praktyków z branży, dlatego są wartościowe – dodają organizatorzy.


Kiedy?
Najbliższe spotkanie odbędzie się 7 czerwca w Browar Port Gdynia. Start o 18:00, by porozmawiać o tym jak tworzyć e-biznes w Polsce. Jest to ostatnie z zimowo-wiosennej edycji InCommerce, więc tym bardziej warto przyjść.

Jak?
Formuła spotkań oparta jest na idei barcampów – luźnego networkingu przy piwku. Oprócz prezentacji gości, elementem spotkań jest networking, gdzie z innymi pracownikami branży e-commerce można powymieniać się doświadczeniami, wnioskami i pomysłami. Dla każdego będziemy mieć kupon na piwko, a dodatkowo zaplanowany jest poczęstunek.

Dla kogo?
Oprócz przedstawicieli firm specjalizujących się w obsłudze sklepów internetowych nie zabraknie wystąpień przedstawicieli polskich e-commerce’ów, którzy doskonale znają swoją branżę i z chęcią podzielą się doświadczeniem i protipami na temat prowadzenia e-biznesu.

Spotkania przeznaczone są dla właścicieli e-sklepów, osób prowadzących działalność on-line, firm tworzących narzędzia i rozwiązania dla e-biznesu, e-commerce specjalistów i managerów oraz marketingowców. Każdy student chcący poszerzyć swoją wiedzę czy sympatyk branży e-commerce również jest mile widziany.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie, wejściówki szybko się rozchodzą: incommerce-gdynia.evenea.pl/

Więcej szczegółów na stronie Internetowej: incommerce.camp/gdynia/ oraz w wydarzeniu na Facebooku.

Źródło: Informacja prasowa.
Portal my3miasto.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.